Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Czas trwania
  • więcej
Nowości
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
Wydawca
  • więcej

Audiobooki z poradnikami

W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych audiobooków z poradnikami. Są to dźwiękowe wersje książek np. o tematyce psychologicznej, pedagogicznej, sportowej, dietetycznej czy podróżniczej. Autorami pozycji z naszej kolekcji są m.in. Agata Komorowska, Michael Newton, Agnieszka Passendorfer, Jarosław Gibas, Dawid Piątkowski, Jacek Pałkiewicz czy Maciej Wielobób. Każda audioksiążka zawiera nagrania zawodowego aktora lub lektora.

Audiobooki z poradnikami psychologicznymi

Proponujemy audioksiążki poradnikowe, których słuchanie pomaga wyjść z depresji, pokonać lęki i uporać się z traumami. Ich autorzy podpowiadają, jak lepiej rozpoznać swoje potrzeby i podążyć własną drogą, wymagać od innych szacunku czy asertywnie odmawiać. W naszym zbiorze dostępne są audiobooki z kursem medytacji, jogi czy praktyki mindfulness. Można dzięki nim zapoznać się z technikami, które pomagają osiągnąć wewnętrzną harmonię.

Dietetyczne audiobooki – poradniki o odchudzaniu

Polecamy również audiobooki dla osób, które chcą zdrowo i skutecznie schudnąć bez efektu jo-jo. Zawierają one porady dietetyków, którzy wskazują najczęstsze przyczyny otyłości oraz nadwagi, podpowiadają jakich produktów unikać w swojej kuchni, a także motywują do zdrowego stylu życia. Pozbyć się nadmiarowych kilogramów pomogą również nasze audiobooki o bieganiu i innych formach aktywności fizycznej. Dzięki nagraniom mp3 można zaplanować plan treningowy, dobrać sprzęt i odzież sportową, a także zapobiec ryzyku kontuzji.

Audioksiążki z poradnikami podróżniczymi

Mamy również coś interesującego dla pasjonatów podróży w nieznane. Audiobooki podróżnicze krok po kroku prowadzą słuchacza przez poszczególne etapy planowania podróży. Można z nich dowiedzieć się, co spakować do walizki, jaki wybrać termin wyjazdu, na co zwracać uwagę podczas poszukiwania noclegów czy jak zachowywać się w kontaktach z lokalnymi mieszkańcami. Ponadto audioksiążki te zawierają ciekawostki o kulturze, architekturze czy florze i faunie danego kraju czy regionu.

Poszukaj audiobooków poradnikowych z interesującej cię dziedziny. Słuchaj ich kiedy chcesz, poszerzaj swoją wiedzę i rozwijaj pasje.

więcej

Przeczytaj więcej o audiobookach

Sprawdź więcej artykułów!