Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki historyczne

Druga Wojna Światowa, PRL, dzieje starożytnych Chin, Słowian, Prusów czy Wikingów — to tylko niektóre z okresów, o których opowiadają ebooki o historii dostępne w naszej elektronicznej kolekcji. W ofercie znajdują się zarówno książki o dziejach Polski, Europy, jak i całej ludzkości.

Ebooki o historii Polski

W naszej kolekcji znajdziesz historyczne ebooki. Historia PRLu, państwa Piastów i Jagiellonów. Dużą popularnością cieszą się wojenne ebooki, opowiadające o czasach II Wojny Światowej czy przedstawiające obraz wojsk państw na przestrzeni dziejów. To tylko niewielka część ebooków o historii Polski dostępnych w naszej ofercie.

Ebooki: historia świata

Na tej stronie znajdują się zarówno wyspecjalizowane ebooki o historii, jak i pisane z bardziej ogólnej perspektywy opisy dziejów ludzkiej cywilizacji. W kolekcji nie brakuje wycieczek do odległych, prehistorycznych epok. Znajdują tam się również kroniki wojenne z najważniejszych momentów XX wieku. Znajdują się tu także książki tłumaczące upadek największych światowych mocarstw oraz biografie ludzi, mających największy wpływ na rozwój dziejów.  Nie brakuje też pozycji opowiadających o początkach państwowości takich krajów, jak np. Norwegia czy Niemcy.

W naszej ofercie znajdują się historyczne książki poświęcone dziejom polityki, sztuki militarnej czy biografie znanych ludzi, którzy trwale zapisali się na kartach dziejów. Wybierz książkę, która dostarczy cennej wiedzy i przedstawi szerzej nieznane fakty.

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!