Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki poradniki

W kategorii tej znajdują się poradniki w formie ebooków. Są to e-książki, w których można znaleźć odpowiedź na wiele nurtujących pytań. Wiedzą i praktycznym doświadczeniem dzielą się z czytelnikami pasjonaci oraz eksperci różnych dziedzin.

Poradniki hobbystyczne

Ebooki z naszego asortymentu pozwalają rozwijać pasje i zdobywać nowe umiejętności. Do wyboru są m.in. poradniki do ogrodu autorstwa Aleksandry Halarewicz, Moniki Fijołek czy Joanny Mikołajczyk. Można dzięki nim poznać najważniejsze zasady sadzenia, nawożenia, podcinania czy pielęgnacji roślin, sposoby zwalczania szkodników czy kalendarz upraw. Nie brakuje ponadto wskazówek dotyczących projektowania ogrodów.

Proponujemy także poradniki z wielu innych dziedzin, np. astrologii, fotografii, akwarystyki, szkolenia psów, majsterkowania, psychologii, dietetyki, rękodzieła, rysowania czy renowacji mebli. Do wyboru są poza tym e-książki elektroniczne, wyjaśniające obsługę nowoczesnych urządzeń oraz programów.

Ebooki modowe i urodowe

W naszej ofercie znajduje się również wiele pozycji, które pomagają zadbać o swój wygląd. Ebooki o modzie zawierają porady, jak przygotować modną stylizację na każdą okazję i porę roku, w jaki sposób łączyć poszczególne elementy ubioru oraz jakich błędów się wystrzegać. Poradniki o urodzie ukazują natomiast różne zabiegi kosmetyczne i metody wizażu. Dzięki ich lekturze można dowiedzieć się, jak przygotować modny makijaż, fryzurę czy manicure.

Poradniki biznesowe

Kategoria ta mieści książki biznesowe pomagające w otwarciu firmy, a także jej prowadzeniu i rozwijaniu. Ich autorzy udzielają cennych wskazówek, jak inwestować, motywować zespół, zarządzać sobą w czasie, delegować zadania czy ustalać priorytety. W ofercie znajdują się m.in. ebooki Dawida Piątkowskiego, Briana Tracy’ego, Michaela Yardneya, Granta Cardone’a czy Bodo Schafera.

Sprawdź, jak wiele poradników jest dostępnych w naszym asortymencie. Poszukaj książki z interesującej cię dziedziny, zacznij poszerzać wiedzę oraz rozwijać pasje.

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!