Ebooki biznesowe i marketingowe

Ebooki o finansach, zarządzaniu, biznesie i marketingu — podobnie, jak książki motywacyjne — cieszą się niesłabnącą popularnością. Wiele z tych pozycji znajduje się w naszej ofercie. Trudno przecenić wkład literatury w powiększanie ludzkiej wiedzy. Ebooki z naszej księgarni mogą ułatwić zrozumienie reguł, rządzących obecnym systemem gospodarczym.

Ebooki o marketingu i biznesie

Ebooki o marketingu przydają się nie tylko profesjonalnym sprzedawcom. Dzięki lekturze tego typu książek odbiorca może nabrać konsumenckiej świadomości i uodpornić się na techniki perswazyjne zawodowych marketingowców. Metoda kija i marchewki, reguła kontrastu czy autorytetu to tylko niektóre z technik manipulacji, których można nauczyć się rozpoznawać czytając ebooki o marketingu.

Ebooki o biznesie pozwolą na poszerzenie wiedzy w zakresie zakładania i prowadzenia przedsiębiorstwa. Porady, które zawierają te książki elektroniczne, mogą okazać się pomocne osobom, które stoją przed poważnym przedsięwzięciem finansowym.

Ebooki o finansach i zarządzaniu

Ebooki o zarządzaniu mogą przydać się nie tylko osobom sprawującym kierownicze stanowiska. Wiedzę tego rodzaju doceni każdy, kto na co dzień pracuje w zespole. Publikacje o tej tematyce pozwalają rozwijać umiejętność skutecznej współpracy.

Książki o finansach pozwolą czytelnikowi posiąść wiedzę na temat współczesnych metod zarządzania pieniędzmi. Nie warto inwestować na zasadach, które nie są dla przedsiębiorcy zrozumiałe. Książki o tej tematyce umożliwią zrozumienie reguł, którymi kieruje się współczesny kapitalistyczny rynek.

Oprócz ebooków o finansach, zarządzaniu, marketingu i biznesie, na naszej stronie znajdziesz również psychologiczne ebooki. Dale Carnegie to tylko jeden z wielu autorów, których książki znajdziesz w naszym asortymencie. Rozejrzyj się w ofercie i znajdź praktyczną wiedzę dla siebie!

więcej

TOP – biznes i ekonomia - najczęściej kupowane ebooki

zobacz więcej
TOP
Psychologia sprzedaży
TOP
Zarządzanie czasem
13 Zarządzanie czasem Tracy Brian
4.6/5
22,99 zł
31,90 zł
TOP
Sztuka wojny
24 Sztuka wojny Sun Tzu
4.2/5
19,90 zł
29,90 zł
TOP
Narratologia
25 Narratologia Tkaczyk Paweł
3.5/5
34,99 zł
49,00 zł

Nowości

Nowości
Nowości Biblia e-biznesu 3.0 Opracowanie zbiorowe
0/5
99,99 zł
147,00 zł

Najważniejsze kategorie

Wydawnictwo Helion

Wydawnictwo Helion

Nieoficjalny podręcznik gracza League of Legends
Nieoficjalny podręcznik gracza League of Legends Opracowanie zbiorowe
0/5
29,90 zł

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Pobierz aplikację i odbierz 10 zł zniżki na pierwsze zakupy! Czytaj więcej

Android app download iOS app download Huawei app gallery
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.