Status zamówienia

Jak śledzić status zamówienia ?

W naszym sklepie możesz na bieżąco monitorować status realizacji każdego zamówienia oraz wysyłki. Do tego celu możesz wykorzystać:

  • link do szczegółów zamówienia w mailu potwierdzającym jego złożenie
  • zakładkę "Moje Konto" jeśli masz konto na naszym portalu

Przy każdym zamówieniu znajdziesz jego ogólny status, a po kliknięciu w szczegóły zamówienia zobaczysz pełne informacje dotyczące statusu jego realizacji.

Co oznaczają statusy wyświetlane przy numerze zamówienia?

info

Czeka na płatność – nie odnotowaliśmy jeszcze płatności za zamówienie z opcją "płatność z góry".

info

W realizacji – zamówienie, zostało przekazane do magazynu w celu skompletowania. Jeśli zamówienie zostało podzielone na części (tzw. wysyłki), to część wysyłek może mieć status "Wysłane", a pozostałe ciągle mogą być "W realizacji".

info

Zrealizowane – całe zamówienie zostało wysłane z magazynu. Jeśli zamówienie zostało podzielone na więcej niż jedną wysyłkę i posiada status "Zrealizowane", oznacz to, że wszystkie Twoje wysyłki zostały już zrealizowane

info

Anulowane ‒ całe zamówienie lub wysyłka zostały anulowane.

info

W trakcie przetwarzania– sprawdzamy czy status realizacji zamówienia w magazynie umożliwia nam modyfikację tego zamówienia. Zmiana może dotyczyć np. zlecenia anulowania zamówienia, podziału zamówienia na części (wysyłki) czy też zmiany adresu dostawy.

Co oznaczają statusy wyświetlane przy zamawianych produktach?

info

Złożone – zarejestrowaliśmy Twoje zamówienie na produkt.

info

Czeka na kompletację /Przyjęte do realizacji – weryfikujemy dostępność zamawianych przez Ciebie produktów. Jeśli zamówienie zostało podzielone na więcej niż jedną wysylkę, to część Twoich produktów może mieć status "Wysłane", a część w dalszym ciągu "Czeka na kompletację"/"Przyjęte do realizacji".

info

Skompletowane – produkt jest spakowany i przygotowany do wysyłki.

info

Wysłane – produkt opuścił magazyn i jest w drodze do wskazanego przez Ciebie miejsca dostawy.

info

Oczekuje na odbiór – Twoje zamówienie zawierające produkt jest gotowe do odbioru w salonie, gdzie czeka na Twój odbiór przez 5 dni roboczych. Jeśli nie zdążysz odebrać zamówienia we wskazanym teminie skorzystaj z opcji wydłużenia terminu odbioru.