Status zamówienia

Jak śledzić status zamówienia.

W naszym sklepie możesz na bieżąco monitorować status realizacji każdego zamówienia oraz wysyłki. Do tego celu możesz wykorzystać:

  • link do szczegółów zamówienia w mailu potwierdzającym jego złożenie/przyjęcie do realizacji
  • zakładkę "Moje Konto" jeśli masz konto na naszym portalu

Przy każdym zamówieniu znajduje się jego ogólny status, natomiast po kliknięciu na odnośnik "Szczegóły" wyświetlą się pełne informacje dotyczące realizacji.

help screenshot

Co oznaczają statusy wyświetlane przy numerze zamówienia/wysyłki?

info

Czeka na płatność – nie odnotowaliśmy jeszcze płatności za zamówienie z opcją "płatność z góry". Zamówienie zostanie przekazane do realizacji dopiero, gdy zostanie opłacone. Nie ma możliwości, aby zmiany formy płatności lub opłacenia zamówienia w systemie ratalnym.

info

W realizacji – zamówienie, zostało przekazane do kompletacji do magazynu. Obecnie czekamy na dostawę zamówionych przez Ciebie produktów. Jeśli zamówienie zostało podzielone (na tzw. wysyłki), to część wysyłek może mieć status "Wysłane", a pozostałe ciągle mogą być "W realizacji".

info

Skompletowane- Twoje zamówienie jest spakowane i przygotowane do wysyłki.

info

Zrealizowane – całe zamówienie zostało wysłane z magazynu. Jeśli zamówienie zostało podzielone na części (wysyłki) i posiada status "Zrealizowane", to znaczy, że wszystkie produkty z danego zamówienia zostały wysłane lub (niektóre) są anulowane.

info

Anulowane ‒ całe zamówienie lub wysyłka zostały anulowane. Jeśli zamówienie zostało opłacone z góry, to po jego anulowaniu pieniądze w ciągu maksymalnie 14 dni kalendarzowych zostaną zwrócone w formie, w jakiej została dokonana płatność. Nie ma możliwości cofnięcia operacji anulowania zamówienia. Jeśli towar jest ponownie dostępny - zachęcamy do złożenia kolejnego zamówienia.

info

W trakcie przetwarzania– sprawdzamy czy status realizacji zamówienia w magazynie umożliwia nam modyfikację tego zamówienia. Zmiana może dotyczyć np. anulowania, podziału zamówienia na części (wysyłki) czy też zmiany adresu dostawy.