karta prezentowa

Karta prezentowa empik jest przeznaczona do wykorzystania w salonach Empik oraz na stronie empik.com na zakup produktów oznaczonych jako "Sprzedaje empik.com" ( z wyłączeniami na Ebook, Audiobooki, Muzykę mp3, Gry Cyfrowe, produkty prepaid oraz bilety). Płatność kartą prezentową na stronie empik.com dostępna jest dla zarejestrowanych użytkowników.

karta prezentowa

E-karta prezentowa służy wyłącznie do zakupu online produktów, które na stronie empik.com opisane są jako "Sprzedaje empik.com" ( z wyłączeniami na Ebook, Audiobooki, Muzykę mp3, Gry Cyfrowe, produkty prepaid oraz bilety). Płatność e-kartą prezentową dostępna jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Gdzie kupić kartę prezentową?
Karty prezentowe empik, w formie plastikowego bonu towarowego, o nominałach 25, 50 i 100 zł oraz karty z doładowaniem w kwocie od 20 do 500 zł dostępne są we wszystkich salonach Empik. Znajdują się przy kasach.
Karty prezentowe o wartości zamówienia nie niższej niż 200 zł można zamówić pod adresem: karty.prezentowe[email protected]
E-karty prezentowe dostępne są tylko w formie elektronicznej. E-karty o wartości od 20 do 500 zł można zamówić wysyłając email na adres: [email protected]
Zamówione e-karty prezentowe wysyłane są w postaci kodów alfanumerycznych w pliku excel na adres email, z którego wpłynęło zamówienie.
Kilka praktycznych informacji:
 • iKarta prezentowa jest ważna przez okres 12 miesięcy od momentu jej zakupu.
 • i W trakcie ważności karty mogą Państwo posługiwać się nią wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu przypisanego do karty.
 • i Karta prezentowa jest kartą “na okaziciela", a zatem po wykupieniu karty można przekazać ją dowolnej osobie.
 • i

  Karta prezentowa empik jest przeznaczona do wykorzystania w salonach Empik oraz na stronie empik.com na zakup produktów oznaczonych jako "Sprzedaje empik.com" ( z wyłączeniami na Ebook, Audiobooki, Muzykę mp3, Gry Cyfrowe, produkty prepaid oraz bilety).

 • i

  Wysokość środków znajdujących się na karcie mogą Państwo sprawdzić w dowolnym momencie na stronie www.empik.com/kartyprezentowe/saldo. Ponadto po każdej transakcji zakupu za pomocą karty prezentowej empik otrzymają Państwo paragon, na którym dodatkowo będzie znajdowała się informacja o aktualnej wartości środków znajdujących się na karcie i dacie jej ważności.

 • i

  W przypadku ekarty prezentowej dodatkowym atutem jest możliwość przesłania prezentu mailem, bez ponoszenia dodatkowych kosztów przesyłki oraz oszczędzając czas.

Gdzie zgłosić reklamację kart prezentowych?
Reklamacje dotyczące karty i e-karty prezentowej można zgłosić za pośrednictwem wiadomości elektronicznej wysłanej na adres: [email protected]. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać dane identyfikacyjne (imię i nazwisko, adres email, przyczynę reklamacji, numery kart, dowód zakupu oraz treść żądania). Odpowiedź na reklamację otrzymacie Państwo elektronicznie (email) w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia reklamacji.
Więcej informacji o kartach prezentowych znajdziesz tutaj www.empik.com/karty-prezentowe/faq