program ochrony kupujących

Twoje bezpieczeństwo i zadowolenie z zakupów są dla nas najważniejsze. Dlatego jeśli nie otrzymałeś zamówionego produktu, możesz ubiegać się o zwrot nawet do 100% wartości transakcji od Empik. Tak działa Program Ochrony Kupujących, którym objęte są wszystkie zakupy na empik.com.

tarcza

Jak to działa?

Wypełnij formularz: pobierz PDF

Skontaktuj się z nami: [email protected]

Czekaj na naszą wiadomość- otrzymasz ją w ciągu 30 dni od daty wpłynięcia wniosku z kompletem dokumentów. Jeżeli zostanie on rozpatrzony pozytywnie, otrzymasz pieniądze przelewem bankowym.

Chronimy Twoje zakupy na empik.com do kwoty 10000zł

Programowi nie podlegają: towary zakupione w stacjonarnych salonach empik, bilety na wydarzenia, prasa, towary za które zapłacono środkami z karty upominkowej oraz produkty cyfrowe

pamiętaj!

Aby móc skorzystać z możliwości Programu Ochrony Kupujących należy spełnić następujące warunki:

Zamówienie zostało złożone na stronie empik.com,

Za zamówienia zapłacono z wykorzystaniem operatora płatności Dotpay (przelew, karta kredytowa, raty)

Zapoznaj się z regulaminem Programu Ochrony Kupujących

baner
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.