Anulowanie zamówienia
Zamówienia złożone w naszym sklepie internetowym możesz samodzielnie anulować jeśli nie posiadają one jeszcze statusu "Skompletowane", "Zrealizowane" lub "Wysłane".
Zamówienie na pliki MP3, ebooki lub audiobooki MP3 można anulować tylko do momentu opłacenia zamówienia. Nie można anulować plików, które zostały już opłacone.
Jak anulować zamówienie ?
Zaloguj się na stronie empik.com i wejdź w "Zamówienia Empik.com", a następnie w szczegółach zamówienia skorzystaj z opcji "Anuluj zamówienie".
Po potwierdzeniu decyzji status Twojego zamówienia zostanie zmieniony na „Anulowane”. Potwierdzenie anulowania zamówienia wyślemy również na Twoją skrzynkę e-mail.
Jeśli nie posiadasz u nas konta kliknij w numer zamówienia, który wysłaliśmy do Ciebie w wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożenia zamówienia (podświetla się na niebiesko) i dalej postępuj zgodnie z krokami opisanymi powyżej.
Co z Twoimi pieniędzmi
Jeśli zamówienie zostało opłacone z góry, to po jego anulowaniu w ciągu maksymalnie 14 dni kalendarzowych (zazwyczaj zajmuje nam to 3 dni) dokonamy zwrotu środków przy użyciu takiego samego sposobu, w jakim zamówienie zostało opłacone.
Jeżeli przycisk „Anuluj zamówienie” nie jest widoczny oznacza to, że Twoje zamówienie jest już skompletowane, zrealizowane lub wysłane i nie możesz go anulować, ale kupiony produkt możesz do nas zwrócić. Szczegółowe informacje o zwrotach znajdziesz tutaj: www.empik.com/pomoc/zwrot-zakupionego-produktu.