Anulowanie zamówienia
Zamówienia złożone w naszym sklepie internetowym możesz samodzielnie anulować jeśli nie posiadają one jeszcze statusu "Skompletowane", "Zrealizowane" lub "Wysłane".
Zamówienie na pliki MP3, ebooki lub audiobooki MP3 można anulować do momentu opłacenia zamówienia. Nie można anulować plików, które zostały już opłacone i są dostępne na Twoim koncie. Informujemy Cię o tym na etapie składania zamówienia.
Jak anulować zamówienie ?
Zaloguj się na stronie empik.com i wejdź w "Zamówienia Empik.com" na pasku „Moje konto” lub w zakładce „Historia transakcji”
Odszukaj zamówienie, które chcesz anulować i naciśnij "Szczegóły"
Następnie kliknij w przycisk „Anuluj zamówienie”
System poprosi Cię o potwierdzenie decyzji i zaznaczenie powodu anulacji.
Po potwierdzeniu decyzji status Twojego zamówienia zostanie zmieniony na „Anulowane”
Potwierdzenie anulowania zamówienia wyślemy również na Twoją skrzynkę e-mail.
Jeśli nie posiadasz u nas konta kliknij w numer zamówienia, który wysłaliśmy do Ciebie w wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożenia zamówienia (podświetla się na niebiesko). Zostaniesz przekierowany na stronę z zamówieniem. Dalej postępuj zgodnie z krokami opisanymi powyżej.
Co z Twoimi pieniędzmi
Jeśli zamówienie zostało opłacone z góry, to po jego anulowaniu w ciągu maksymalnie 14 dni kalendarzowych (zazwyczaj zajmuje nam to 3 dni) dokonamy zwrotu środków.
Jeżeli przycisk „Anuluj zamówienie” nie jest widoczny oznacza to, że Twoje zamówienie jest już skompletowane, zrealizowane lub wysłane i nie można go anulować, ale kupiony produkt możesz do nas zwrócić. Szczegółowe informacje o zwrotach znajdziesz tutaj: www.empik.com/pomoc/zwrot-zakupionego-produktu.