Anulowanie zamówienia

Jak anulować zamówienie

Zamówienia złożone w naszym sklepie internetowym możesz samodzielnie anulować jeśli nie posiadają one jeszcze statusu "Skompletowane", "Zrealizowane" lub "Wysłane". Zamówienie na pliki MP3, ebooki lub audiobooki MP3 można anulować do momentu opłacenia zamówienia. Nie można go anulować jeśli plik został pobrany.

Jak anulować zamówienie:

  1. Zaloguj się na stronie empik.com i wejdź w zakładkę "Moje konto", po czym przejdź do "Historii zakupów".
  2. Odszukaj zamówienie, które chcesz anulować i naciśnij "Szczegóły".
  3. Następnie kliknij w przycisk „Anuluj zamówienie”, system poprosi o potwierdzanie decyzji (nie ma możliwości cofnięcia wykonanej operacji), a następnie wyświetli formularz, w którym prosimy podanie przyczyny anulowania zamówienia. Poprawna weryfikacja spowoduje zmianę status zamówienia na "Anulowane".
help screenshot help screenshot

Co z Twoimi pieniędzmi?

Jeśli zamówienie zostało opłacone z góry, to po jego anulowaniu w ciągu maksymalnie 14 dni kalendarzowych (zazwyczaj zajmuje nam to 3 dni) dokonamy zwrotu środków.

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.