Historia transakcji

Jeśli masz u nas konto, w sekcji "Historia transakcji" możesz sprawdzić, jakie produkty zostały zamówione i jak wygląda ich status realizacji. Wystarczy, że zalogujesz się na empik.com i wejdziesz w zakładkę Moje Konto.

Przy każdym zamówieniu znajduje się ogólny status zamówienia, natomiast po kliknięciu na odnośnik "Szczegóły" wyświetlą się pełne informacje na temat realizacji zamówienia. Za pomocą informacji przedstawionych w szczegółach danego zamówienia możesz monitorować postępy w jego realizacji.

Po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym empik.com otrzymasz mailem numer zamówienia.

Co oznaczają poszczególne elementy w "szczegółach"?

info

Szczegóły zamówienia nr 10100100000001 – numer zamówienia to najważniejszy identyfikator Twojego zamówienia.

info

Anuluj zamówienie – opcja, dzięki której możesz anulować zamówienie. Gdy ją wybierzesz, do systemu zostanie przekazana informacja o tym, że chcesz anulować zamówienie, a gdy system potwierdzi operację, status zamówienia zmieni się na "Anulowane".

info

Płatność – definiuje całkowity koszt zamówienia, czyli wszystkich zamówionych przez Ciebie produktów oraz kosztów dostawy.

info

Status – zamówienie będzie posiadało status „Zrealizowane” dopiero wówczas, gdy wszystkie jego części zastaną wysyłane z magazynu empik.com. W przypadku, gdy zamówienie zostało podzielone na kilka wysyłek i jedna z nich ma status „Wysłana”, a pozostałe są „w realizacji”, zamówienie również będzie posiadało status „W realizacji". Więcej na ten temat dowiesz się z sekcji Status zamówienia

info

Przewidywana data dostawy – datę wyznaczyliśmy w oparciu o informacje dotyczące dostępności produktów prezentowanych na stronie empik.com oraz wybranego sposobu dostawy. Przy jej wyliczaniu brane są pod uwagę tylko dni robocze.

info

Numer przesyłki 10100300000002 – produkty z przeglądanego zamówienia zostały przydzielone do tej przesyłki. Jeśli zamówienie z dostawą do Punktu odbioru składa się z większej liczby produktów, system może podzielić zamówienie na kilka wysyłek, tak żeby nie przekroczyć przewidywanego czasu realizacji. Każdej z wysyłek przydzielony zostanie unikalny numer.

info

Status przesyłki– możesz sprawdzić, czy dana wysyłka jest w realizacji, anulowana czy wysłana. Więcej na ten temat dowiesz się z sekcji Status zamówienia.

info

Sposób dostawy, Dane do faktury – tutaj prezentujemy formę dostawy oraz wskazany adres. W przypadku, gdy produkty zostaną dostarczone kurierem lub pocztą, możesz wprowadzić drobne zmiany w adresie dostawy.