Historia transakcji

Jeśli posiadasz konto na empik.com, w sekcji "Historia transakcji" możesz sprawdzić, jakie produkty zostały zamówione i jak wygląda status ich realizacji. Wystarczy, że zalogujesz się na empik.com i wejdziesz w zakładkę Moje Konto.

Przy każdym zamówieniu znajduje się ogólny status zamówienia, natomiast po kliknięciu na odnośnik "Szczegóły" zobaczysz pełną informację na temat jego realizacji. Za pomocą informacji przedstawionych w szczegółach wybranego zamówienia możesz monitorować postępy w jego realizacji.

Jeśli nie masz konta na empik.com link śledzący do zamówienia znajdziesz w wiadomości email z potwierdzeniem złożenia zamówienia.

Co oznaczają poszczególne elementy w "szczegółach"?

info

Szczegóły zamówienia nr 10100100000001 – numer zamówienia to najważniejszy identyfikator Twojego zamówienia.

info

Status – definuje na jakim etapie jest Twoje zamówienie. Interpretację poszczególnych statusów znajdziesz na stronie Status zamówienia. Zamówienie będzie posiadało status „Zrealizowane” dopiero wówczas, gdy wszystkie jego części zastaną wysyłane z magazynu empik.com. W przypadku, gdy zamówienie zostało podzielone na kilka wysyłek i jedna z nich ma status „Wysłana”, a pozostałe „W realizacji”, zamówienie również będzie posiadało status „W realizacji".

info

Przewidywana data dostawy – to data wyznaczona w oparciu o informacje dotyczące prezentowanej dostępności wybranych przez Ciebie produktów oraz wybranego sposobu dostawy. Przy jej wyliczaniu brane są pod uwagę tylko dni robocze.

info

Sposób dostawy, Dane do faktury – tutaj prezentujemy adres dostawy oraz dane adresowe do faktury. W przypadku, gdy produkty zostaną dostarczone kurierem lub pocztą, możesz wprowadzić drobne zmiany w adresie dostawy, pod warunkiem, że przesyłka nie opuściła jeszcze naszego magazynu.

info

Płatność – definiuje całkowity koszt zamówienia, czyli wszystkich zamówionych przez Ciebie produktów oraz kosztów dostawy.

info

Numer przesyłki 10100300000002 – jeśli zamówienie składa się z większej liczby produktów z różnymi czasami realizacji, system może dokonać podziału zamówienie na kilka wysyłek, tak aby produkty z krótszym terminem realizacji dotarły do Ciebie szybciej. Każda z wydzielonych przesyłek posiada swój unikalny numer. Podział zamówienia nie wiąże się dla Ciebie z żadnymi dodatkowymi kosztami.

info

Anuluj zamówienie – opcja pozwalająca na anulowanie zamówienia (dostępna czasowo, do momentu zmiany statusu produktów na skompletowane). Gdy ją wybierzesz, do systemu zostanie przekazana informacja o tym, że chcesz anulować zamówienie, a gdy system potwierdzi operację, status zamówienia zmieni się na "Anulowane".