Dostępność produktów

info

Jak szybko wysyłamy produkty

Przy każdym produkcie znajduje się informacja o czasie, którego potrzebujemy na jego wysłanie z magazynu. Do tej daty dodaj czas dostawy i otrzymasz termin odbioru zamówienia.

Zamówienia złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy.

Czas wysyłki oferowanych produktów zależy od ich typu i stanu magazynowego. Sprawdź, co oznaczają poszczególne opisy:

info

"Wysyłamy w 24 godziny" ‒ produkt znajduje się w jednym z naszych magazynów. Wysyłamy go najpóźniej jutro (zakładając, że są to dni robocze). Zamówienia złożone po godz. 18:00 będą realizowane w 48 h.

info

"Wysyłamy w 48 godzin","Wysyłamy w 4-5 dni" lub "Wysyłamy w 6-8 dni"‒ produkt znajduje się w magazynie u dostawcy. Po złożeniu zamówienia, sprowadzamy produkt do naszego magazynu, a po jego pozyskaniu wysyłamy do Klienta.

info

"Wysyłamy w X tygodni" ‒ produkt znajduje się u naszego zagranicznego dostawcy. Sprowadzimy go na specjalne zamówienie.

info

"Produkt cyfrowy - opłać i pobierz" ‒ dotyczy tylko produktów elektronicznych. Udostępnimy produkt Klientowi (umożliwimy jego pobranie i zapisanie na komputerze), po otrzymaniu potwierdzenia płatności za zamówienie.

Oczekiwanie na wysyłkę zamówienia może się wydłużyć w przypadku gdy produkt oznaczony jest jako:

"Zamów przed premierą" ‒ produkt ma zaplanowaną datę premiery ale nie znajduje się jeszcze w sprzedaży. Data wysyłki produktu może ulec zmianie w przypadku przesunięcia daty premiery przez dystrybutora lub wydawcę. Zamówienia zawierające takie produkty wysyłane są z magazynu najpóźniej w dniu premiery.

"Ponownie w sprzedaży od" ‒ nakład produktu został wyczerpany, a nowa partia będzie dostępna w podanym terminie.

"Niedostępne" ‒ produkt nie jest dostępny w naszym magazynie, ani u dostawców. Nie posiadamy również informacji, czy i kiedy będzie on ponownie w sprzedaży. Jeśli chcesz dostać maila z informacją, gdy produkt ponownie pojawi się w ofercie - skorzystaj z opcji "Powiadom kiedy będzie".

Jak sprawdzić dostępność produktów w salonie Empik?

Możesz sprawdzić czy interesujący Cię produkt znajduje się w salonie Empik. Opcja ta dotyczy kategorii: książki, filmy, muzyka, audiobooki, gry i programy, zabawki oraz artykuły papiernicze i kreatywne. Stan produktów w salonach może się zmienić, dlatego sugerujemy skontaktować się wcześniej z danym salonem i poprosić o rezerwację interesującego Cię artykułu.

Wszystko, co potrzebujesz zrobić, to:

  1. Odszukaj interesujący Cię produkt i na stronie z jego opisem wybierz "Sprawdź dostępność".
  2. Wpisz albo kod pocztowy, albo adres (miasto, ulica) miejsca, w którego pobliżu chcesz dokonać zakupu.
  3. Po kliknięciu w przycisk "Wyszukaj" pojawi się mapa z salonami, w których dostępny jest produkt. Możesz też wybrać "Sposób wyświetlania" w formie listy, która zawierać będzie dane kontaktowe sklepu. Cena produktu w salonie może się różnić od ceny w empik.com.

W przypadku, gdy produkt nie jest dostępny w żadnym salonie, zostaniesz o tym poinformowany odpowiednim komunikatem.

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.