Jak sprawdzić dostępność produktów w salonie Empik?

Możesz sprawdzić czy interesujący Cię produkt znajduje się w salonie Empik. Opcja ta dotyczy kategorii: książki, filmy, muzyka, gry i programy, zabawki oraz elektronika. Dostępność produktów w salonach może się zmienić. Jeżeli jesteś zainteresowany szybkimi zakupami, możesz zarezerwować produkt online i odebrać w wybranym salonie Empik tego samego dnia. Dowiedz się więcej

Wszystko, co potrzebujesz zrobić, to:

  1. Odszukaj interesujący Cię produkt i na stronie z jego opisem wybierz "Zarezerwuj w salonie".
  2. help screenshot
  3. Wybierz salon, w którym chcesz go odebrać, możesz skorzystać z usługi geolokalizacji (należy kliknąć zgodę na jej włączenie), dzięki której na podstawie Twojego adresu IP wyświetlimy Ci listę wszystkich salonów empik od najbliższego do najdalszego, lub też podać kod pocztowy lub adres (ulica, miasto) miejsca, w którego pobliżu chcesz dokonać zakupu. Zobaczysz listę salonów wraz z informacją o tym, czy wybrany przez Ciebie produkt jest w nich dostępny.
  4. help screenshot

W przypadku, gdy produkt nie jest dostępny w żadnym salonie, przycisk "Zarezerwuj w salonie" nie jest widoczny na karcie produktu. Taki produkt możesz zamówić tylko online.