Jak sprawdzić dostępność produktów w salonie Empik?

Możesz sprawdzić czy interesujący Cię produkt znajduje się w salonie Empik. Opcja ta dotyczy kategorii: książki, filmy, muzyka, gry i programy, zabawki oraz elektronika. Dostępność produktów w salonach może się zmienić. Jeżeli jesteś zainteresowany szybkimi zakupami, możesz zarezerwować produkt online i odebrać w wybranym salonie Empik tego samego dnia. Dowiedz się więcej

Wszystko, co potrzebujesz zrobić, to:

  1. Odszukaj interesujący Cię produkt i na stronie z jego opisem wybierz "Zarezerwuj w salonie".
  2. help screenshot
  3. Wybierz miasto lub wpisz kod pocztowy, aby sprawdzić dostępność w salonie. Obok listy salonów pojawi się informacja o dostępności produktu..
  4. help screenshot

W przypadku, gdy produkt nie jest dostępny w żadnym salonie, przycisk "Zarezerwuj w salonie" nie jest widoczny na karcie produktu. Taki produkt możesz zamówić tylko online.

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.