Dlaczego warto u nas kupować

Dbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo zakupów. Stosujemy najnowsze technologie i specjalne procedury ochrony danych osobowych. Wykorzystujemy najbardziej bezpieczne mechanizmy ochrony przekazywania danych (danych osobowych i danych o karcie płatniczej), jakie są w tej chwili dostępne.

Stosowanym przez nas protokołem transmisji, zapewniającym bezpieczeństwo przesyłania danych w Internecie, jest protokół TLS/SSL.

Certyfikat "Słucham swoich klientów"

Opineo.pl wyróżnia sklepy, które aktywnie zbierają opinie oraz słuchają swoich Klientów.

Klienci sklepów oznaczonych programem mają pewność, że sklep czyta każdą opinię zamieszczoną na Opineo.pl, a opinie Klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju sklepu, poprawiania jakości obsługi i spełniania oczekiwań Klientów.

Sklepy biorące udział w programie zamieszczają na stronie sklepu odnośnik „Opinie o nas” do niezależnego serwisu Opineo.pl pokazując tym samym, że są otwarte nie tylko na pozytywne opinie, ale także na opinie mniej zadowolonych Klientów, zawierające krytyczne uwagi odnośnie ich funkcjonowania.

Godło Jakości Obsługi 2010

Empik oraz empik.com już po raz drugi zostały wyróżnione Godłem Jakość Obsługi i znalazły się na liście TOP 100, czyli w rankingu 100 najbardziej przyjaznych konsumentom firm.

Bardzo dziękujemy Klientom za to, że dostrzegają i doceniają nasze starania w obszarze obsługi.

Nagrody przyznano na podstawie opinii konsumentów, którzy wyrażali swoje opinie na portalu jakoscobsługi.pl. Portal ten przeprowadza największe w Polsce badania dotyczące jakości obsługi, obejmujące tysiące firm i instytucji z 200 branż, ponad 837 miejscowości i wszystkich 16 województw.

Społeczność portalu liczy już 2 miliony unikalnych użytkowników. Każdy może zgłosić opinię, za pośrednictwem strony jakoscobslugi.pl lub Facebooka. Obsługę można ocenić także za pośrednictwem telefonu, np. podczas zakupów.