Benefity Empik Premium Free

Dlaczego warto?

Darmowa dostawa

Teraz w bezpłatnym programie Empik Premium Free otrzymujesz darmową dostawę do Paczkomatów i innych punktów odbioru tj. placówki Poczty Polskiej oraz sklepy Żabka. Wystarczy, że Twoje zamówienie wyniesie min. 80 zł. A jeśli chcesz sam odebrać zamówienie w salonie to nie wymagamy żadnej minimalnej kwoty zakupu.

Empik GO za 0 zł

W Empik Premium Free masz niepowtarzalną okazję bezpłatnego słuchania i czytania w sumie ponad 1000 audiobooków i ebooków oraz kilku tysięcy podcastów. W ofercie znajdziesz wybrane lektury szkolne, bajki dla dzieci, klasykę czy literaturę obyczajową. Pełna aktualna lista jest tu https://www.empik.com/ebooki/audiobooki-empik-premium-free

Korzystasz ze zniżek

Empik Premium Free to przede wszystkim zniżki na wybrane produkty przygotowane wyłącznie dla jej posiadaczy. Najciekawsze jest jednak to, że im dłużej będziesz z nami, tym lepiej poznamy Twój gust. Będziemy przygotowywać dla Ciebie indywidualne, dopasowane do Twoich zainteresowań, promocje.

Nie potrzebujesz paragonu

Aplikacja zapamiętuje Twoje zakupy, dzięki temu nie musisz już szukać paragonu jeśli chcesz zwrócić jakiś produkt. Przekazujesz sprzedawcy kartę, a on już zajmie się resztą. Masz na to 30 dni. Koniec z papierowymi świstkami w portfelu!

Jesteś na bieżąco

W Empiku wszystko kręci się wokół kultury. Organizujemy rocznie ponad 1700 spotkań z artystami. Dzięki Empik Premium Free będziesz informowany o najciekawszych wydarzeniach oraz najgorętszych premierach książkowych, muzycznych, filmowych i growych.

Tworzysz własną biblioteczkę

Dzięki aplikacji możesz układać listy prezentów dla siebie czy Twoich bliskich. Możesz także skanując telefonem książki, płyty, filmy czy gry tworzyć własne wirtualne biblioteczki i dzielić się nimi ze znajomymi w Internecie.

-25% na wszystko w Empik Foto

Dzięki Empik Premium Free możesz wywołać swoje najważniejsze wspomnienia w postaci tradycyjnych odbitek, fotoksiążki lub innego fotogadżetu! A jeśli szukasz upominku dla najbliższej osoby, w Empik Foto stworzysz niepowtarzalne, personalizowane prezenty na każdą okazję.