Czym jest Mój Empik?

Dlaczego warto?

Korzystasz ze zniżek

Karta Mój Empik to przede wszystkim zniżki na wybrane produkty przygotowane wyłącznie dla jej posiadaczy. Najciekawsze jest jednak to, że im dłużej będziesz z nami, tym lepiej poznamy Twój gust. Będziemy przygotowywać dla Ciebie indywidualne, dopasowane do Twoich zainteresowań, promocje.

Dostajesz powitalny rabat

Przy pierwszych zakupach z Mój Empik otrzymasz kupon powitalny o wartości 10 zł ważny przez 30 dni. Wykorzystaj go na kolejne zakupy za min. 100 zł w salonie, na empik.com lub w aplikacji Empik.

Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Nie potrzebujesz paragonu

Aplikacja zapamiętuje Twoje zakupy, dzięki temu nie musisz już szukać paragonu jeśli chcesz zwrócić jakiś produkt. Przekazujesz sprzedawcy kartę, a on już zajmie się resztą. Masz na to 30 dni. Koniec z papierowymi świstkami w portfelu!

Wsparcie dla bibliotek z Mój Empik

Zakupami z kartą Mój Empik wspierasz biblioteki w szkołach podstawowych. Empik z każdej transakcji przekaże jej część na zakup książek. 10 szkół wyłonionych w głosowaniu internautów otrzyma po 1000 wybranych przez siebie tytułów. Razem z kartą zapełnisz biblioteczne półki i przyczynisz się do rozwoju czytelnictwa wśród dzieci.

Jesteś na bieżąco

W Empiku wszystko kręci się wokół kultury. Organizujemy rocznie ponad 1700 spotkań z artystami. Dzięki aplikacji Mój Empik będziesz informowany o najciekawszych wydarzeniach oraz najgorętszych premierach książkowych, muzycznych, filmowych i growych.

Tworzysz własną biblioteczkę

Dzięki aplikacji możesz układać listy prezentów dla siebie czy Twoich bliskich. Możesz także skanując telefonem książki, płyty, filmy czy gry tworzyć własne wirtualne biblioteczki i dzielić się nimi ze znajomymi w Internecie.

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.