Informacja o realizacji zamówienia

Moment zawarcia umowy sprzedaży

Umowa sprzedaży zostaje zawarta wraz z wysłaniem do Ciebie wiadomości potwierdzającej przyjęcie zamówienia do realizacji.
Samo złożenie zamówienia, ani wysyłanie przez nas wiadomości potwierdzającej złożenie tego zamówienia nie oznaczają zawarcia umowy sprzedaży. Umowa zostaje zawarta wraz z wysłaniem do Ciebie kolejnej wiadomości potwierdzającej przyjęcie zamówienia do realizacji.

Czas realizacji zamówienia

Na karcie produktu znajdziesz informację o liczbie dni roboczych, w ciągu których nadamy produkt do wysłania. Jest to przewidywany termin na podstawie deklaracji sprzedawcy.
Termin ten jest liczony po dniu przyjęcia zamówienia do realizacji i po opłaceniu przez Ciebie zamówienia (jeśli zamówienie zostało złożone z płatnością z góry).
W przypadku zamówienia zawierającego produkty o różnym czasie wysyłki, o dacie wysyłki zamówienia decyduje ten produkt, na który trzeba zaczekać najdłużej.
Po złożeniu zamówienia poinformujemy Cię o przewidywanym czasie dostarczenia zamówienia, uwzględniającym deklarowaną dostępność produktów oraz wybrany przez Ciebie sposób dostawy.
Termin dostarczenia zamówienia potwierdzimy Ci mailem po przejęciu zamówienia do realizacji.
Szczegółowe informacje o czasie i warunkach dostawy zamówienia znajdziesz tutaj: https://www.empik.com/pomoc/warunki-dostawy.
W wyjątkowych, niezależnych od Empik sytuacjach mogą wystąpić niespodziewane trudności z realizacją zamówienia, wynikające z problemów z dostępnością zamówionego produktu.

W wypadku wystąpienia takiej sytuacji:

  1. poinformujemy Cię o problemach związanych z realizacją zamówienia;
  2. zaproponujemy podział zamówienia, jeśli pomoże to w przyspieszeniu jego realizacji (podział zamówienia nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami po Twojej stronie);
  3. możesz zdecydować o anulowaniu zamówienia;
  4. pomożemy Ci w znalezieniu alternatywnych produktów lub poinformujemy Cię o dostępności produktu u Sprzedawców EmpikPlace;
  5. spróbujemy wspólnie znaleźć inne rozwiązanie.