Czas realizacji

Kiedy otrzymasz przesyłkę

Po złożeniu zamówienia zobaczysz przewidywaną datę jego dostarczenia.

Warto wiedzieć że:

info

Przy każdym produkcie jest informacja o czasie, którego potrzebujemy na jego wysłanie. Jeżeli Twoje zamówienie zawiera towary z różnymi czasami realizacji, o dacie dostarczenia paczki decyduje produkt, na który trzeba poczekać najdłużej.

info

Czas realizacji zamówienia biegnie od złożenia zamówienia do momentu jego wysłania z naszego magazynu. Dla zamówień opłacanych "z góry" czas realizacji zamówienia liczy się od momentu, gdy otrzymamy potwierdzenie płatności.

info

Wszystkie terminy są wyliczone w oparciu o dni robocze. Zamówienie złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy.

Dodatkowe informacje dotyczące czasu realizacji:

Data dostarczenia zamówienia jest datą orientacyjną. Zapewniamy jednak, że empik.com dokłada wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane i wysłane jak najszybciej.

O wysyłce Twojego zamówienia informujemy Cię mailem. Status swojego zamówienia możesz sprawdzić po zalogowaniu się na stronie www.empik.com w zakładce "Moje konto", w sekcji "Historia zakupów".

W przypadku, gdy nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia w czasie określonym jako przewidywana data wysyłki, wyślemy wiadomość z informacją o zaistniałym opóźnieniu. Poprosimy Cię o podjęcie decyzji dotyczącej dalszego postępowania z zamówieniem (podział lub anulacja).