Aquabeads

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Aquabeads – rozrywka dla całej rodziny

Jeśli myślicie nad tym, w jaki sposób zorganizować wolny czas Waszym pociechom, by oderwać je od telewizora czy laptopa, zwróćcie uwagę na markę Aquabeads. Posiada ona w swoim asortymencie ciekawe produkty do kreatywnej zabawy, które cieszą się coraz większą popularnością, a koraliki Aquabeads zachwycają nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Układanie nowych obrazów i wzorów jest świetną formą rozrywki, w jaką możecie zaangażować całą rodzinę i znajomych. Wspólne tworzenie obrazu integruje i wzmacnia więzi, a dodatkowo daje liczne powody do śmiechu i wprowadza wszystkich w dobry nastrój.

Zwróćcie uwagę, że układanie nowych grafik, oprócz funkcji rozrywkowej posiada także wiele innych zalet, które pozytywnie wpływają na rozwój Waszych pociech. Delikatne podnoszenie koralików oraz ich umieszczanie we właściwym miejscu na dedykowanej podkładce wymaga skupienia i koncentracji, co w konsekwencji pobudza pracę obu półkul mózgu. Oprócz tego zabawa z Aquabeads doskonale ćwiczy koordynację ruchową oraz sprawność manualną. Z kolei używanie aplikatora do kuleczek przyzwyczaja dłoń do trzymania długopisu, dzięki czemu nauka pisania przebiega dużo szybciej.

Aquabeads – przenieś swoje dziecko w bajkowy świat

Zauważcie, iż zestaw kreatywny Aquabeads pozwala dzieciom tworzyć własne kompozycje, obrazki czy postaci, co znakomicie rozwija ich wyobraźnię i twórcze myślenie. Stworzenie samodzielnie takiego dzieła wymaga od nich używania różnych kolorów, dzięki czemu poznają nowe, nieznane dotąd barwy. Oprócz tego Wasze potomstwo ma możliwość ciągłego rozwoju swoich zdolności i umiejętności w tworzeniu obrazków, co w efekcie jest dla nich bardzo satysfakcjonujące i sprawia, że trudno oderwać je od kolorowych kuleczek.

Jeżeli zastanawiacie się nad tym, co kupić Waszym pociechom na prezent urodzinowy czy święta, koniecznie przejrzyjcie ofertę marki Aquabeads. Zestawy do tworzenia ciekawych wzorów i inne zabawki to tylko nieliczne z propozycji, jakie możecie im podarować. Każdy komplet bez przeszkód wzbogacicie o nowe koraliki i podkładki, dzięki czemu z Wasze dziecko może zaprosić kolegów i wspólnie z nimi tworzyć oryginalne kompozycje. W sklepie Empik znajdziecie wszystkie produkty firmy Aquabeads, których użytkowanie korzystnie wpłynie na rozwój Waszego potomstwa i sprawi mu wiele frajdy.

więcej