Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Dla kogo
Dyscyplina sportu
Materiał
  • więcej
Rodzaj sanek i ślizgaczy
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Sanki

W naszym asortymencie dostępnych jest wiele rodzajów sanek, które zostały dostosowane do różnych grup wiekowych – od najmłodszych po najstarszych użytkowników. Niektóre modele zostały wyposażone w specjalne uchwyty do pchania, które ułatwiają rodzicom kontrolę nad bezpieczeństwem dziecka. Wybierając sanki dla dzieci, należy jednak wziąć pod uwagę szczególnie jakość materiałów oraz sposób, w jaki będą one wykorzystywane.

Rodzaje sanek

W naszej ofercie można znaleźć zarówno sanki drewniane, plastikowe, jak i metalowe. W przypadku maluchów dobrym rozwiązaniem mogą okazać się modele z wygodnym oparciem i siedziskiem, dodatkowo wyposażone w pas bezpieczeństwa. Istotna jest również szerokość sanek, ponieważ powinny dodatkowo pomieścić koc lub kombinezon, chroniące przed zimnem. Ciekawą alternatywną są sanki składane, które bez problemu zmieszczą się do bagażnika samochodowego i nie zajmą zbyt wiele miejsca w trakcie przechowywania w domu.

Sanki z hamulcem pozwolą na wygodne sterowanie i hamowanie podczas jazdy. Dodatkowy sznurek umożliwi ich łatwe przesuwanie po śniegu. Sanki ze śpiworkiem zaś sprawdzą się w przypadku najmniejszych dzieci, które są najbardziej wrażliwe na niskie temperatury. Będą one również chroniły malucha przed przypadkowym wypadnięciem. Natomiast sanki z kierownicą, posiadającą klakson, przypominają śnieżny pojazd, który zachęci do zabawy małych miłośników zimy. Sterowanie odbywa się za pomocą narty, która jest przymocowana do kierownicy.

Rozrywka dla całej rodziny

Zima to wyjątkowy okres, który sprawia frajdę również starszym. Sanki dla dorosłych charakteryzują się mocną konstrukcją z metalowymi płozami, pokrytymi farbą odporną na działanie promieni słonecznych. Siedziska wykonywane są z solidnych desek, np. bukowych. Ponadto sanki z oparciem przykręcanym pozwolą na dostosowanie ich do własnych potrzeb.

Sanki będą także dobrym pomysłem na prezent dla dziecka na Święta

Sprawdź ofertę sanek dla dzieci oraz sanek dla dorosłych i wybierz te, które sprawią najwięcej radości podczas zimowych zabaw.

więcej

Sprawdź więcej artykułów o sportach zimowych

Wszystkie artykuły

Sanki

najczęściej zadawane pytania