Kambukka

Kambukka

Kambukka to belgijska marka, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów, takich jak butelki na wodę, termosy obiadowe oraz kubki termiczne. Znakiem rozpoznawczym firmy jest nowoczesna stylistyka, odważne wzornictwo oraz żywa kolorystyka, które ściśle korespondują z filozofią marki, opartą na chęci dostarczania produktów, za pomocą których ich użytkownicy mogą wyrazić siebie, swój temperament, zainteresowania oraz chęć odkrywania tego, co nieodkryte. Poza nietuzinkową  stylistyką, produkty Kambukka wyróżnia także zastosowanie nowatorskich rozwiązań, mających istotne przełożenie na ich funkcjonalność oraz komfort użytkowania.

Produkty Kambukka na każdą okazję

W ofercie marki Kambukka znajdziemy produkty w niemal pełnej palecie kolorystycznej, od najbardziej minimalistycznych czerni, przez neutralne biele, aż po radosne kolory tęczy. Dodatkowo wiele produktów posiada także przykuwające oko ombre, inne z kolei przyozdobione zostały finezyjnymi wzorami. Ta bardzo duża różnorodność stylistyczna umożliwia niemal wszystkim wybór idealnej dla siebie butelki, kubka termicznego lub termosu obiadowego Kambukka, zgodnie z własnym poczuciem estetyki. W ofercie firmy nie brakuje także produktów dla dzieci opatrzonych grafikami statków kosmicznych, zwierzątek czy po prostu humorystycznymi obrazkami.

Butelki na wodę i kubki termiczne Kambukka i ich nowoczesne rozwiązania

Jednym z elementów najbardziej wyróżniających produkty Kambukka spośród innych tego typu dostępnych na rynku, jest zastosowanie w nich autorskiego systemu Snapclean. Umożliwia on bardzo łatwe i wygodne rozłożenie zakrętki z ustnikiem na dwa główne elementy. Ma to bardzo duże znaczenie dla łatwego, wygodnego i przede wszystkim dokładnego mycia tych części, które w innych modelach są często trudno dostępne. Dodatkowo obydwa elementy zakrętki według wytycznych producenta można myć w zmywarce, co całkowicie eliminuje problem zbierających się przy ustniku zanieczyszczeń.

Butelki na wodę Kambukka wykonane są z tworzywa pozbawionego BPA, co gwarantuje bezpieczeństwo ich używania. Wyposażone zostały także w dwa tryby dozowania ilości wody, w zależności od tego, jak intensywnego strumienia w danym momencie potrzebujemy. Tym, co je wyróżnia, z pewnością jest także ich pełna szczelność, niezależnie od pozycji, w której butelka turystyczna została umieszczona w torbie lub plecaku.

Przejrzyj naszą ofertę butelek, kubków termicznych oraz termosów obiadowych Kambukka i wybierz z niej model, którego najbardziej potrzebujesz.

więcej