Filtruj
Kategorie
Dla kogo
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Rozmiar
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Viking

Viking to Polska marka założona w 1996 roku. Jako pierwsze w ofercie firmy pojawiły się rękawice narciarskie i snowboardowe, a w kolejnych latach marka poszerzała swój asortyment. Już 10 lat później,  bo w roku 2006 firma Viking stała się oficjalnym sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego, a obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów odzieży outdoorowej na świecie.

Bielizna termoaktywna Viking

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów firmy jest bielizna termoaktywna Viking, stosowana przede wszystkim przez wielbicieli sportów zimowych, takich jak narciarstwo i snowboard, a także amatorów zimowych trekkingów i wspinaczki górskiej. W ofercie firmy znajdują się getry, termoaktywna bielizna oraz koszulki z długim rękawem Viking. Producent stosuje w nich technologię bezszwową, szybkoschnące materiały, w tym wełnę merino oraz kilkustrefową konstrukcję, która pozwala odprowadzać na zewnątrz pot i zachować komfort termiczny podczas aktywności w nawet najbardziej mroźne dni.

Odzież outdoorowa Viking

Marka Viking w swojej ofercie posiada również czapki i kominiarki, rękawice Viking, polary, kurtki, bluzy Viking, spodnie i kominy Viking, czyli wszystkie elementy garderoby, które mogłyby być potrzebne podczas zimowej aktywności. Poza właściwościami tych produktów takimi jak: dobra jakość materiałów np. Primaloft czy Gore-tex, precyzyjny sposób wykonania i funkcjonalny, komfortowy projekt, warto także podkreślić ich stronę wizualną. Firma Viking korzysta bowiem z nowoczesnego wzornictwa, zgodnego z aktualnymi trendami w modzie sportowej. Nie zapomina także o najmłodszych, oferując produkty w atrakcyjnej dla nich kolorystyce.

Akcesoria Viking

W ofercie firmy znajdują także akcesoria pomocne przy uprawianiu turystyki zimowej, takie jak kije trekkingowe Viking. Posiadają one różne końcówki, przeznaczone do poruszania się po wszystkich typach podłoża oraz stuptuty, czyli akcesorium niezwykle istotne podczas poruszania się w głębokim śniegu.

Sprawdź jakie produkty marki Viking znajdziesz w naszej ofercie i skompletuj najlepszy dla siebie zestaw ubrań i akcesoriów do zimowej aktywności.

więcej