Filtruj
Kategorie
Dla kogo
  • więcej
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Kross

Kross to polska marka powstała na początku lat 90. Firma zaczynała od jednego małego sklepu w Przasnyszu, stopniowo przeobrażając się w jednego z głównych producentów jednośladów w Europie. W naszej ofercie znajdują się rowery Kross damskie, męskie oraz dla dzieci.

Rowery Górskie Kross - do jazdy terenowej

Kross w ofercie posiada szeroki wybór rowerów górskich MTB. Oznaczenie to sugeruje, że sprzęt ten jest przystosowany do jazdy w trudnych warunkach terenowych. Najpopularniejszym serią jednośladów górskich jest Kross Hexagon, stworzony z myślą o wymagających użytkownikach. Aluminiowa rama zapewnia lekkość, a terenowe opony stabilność podczas terenowych eskapad. Z kolei miękki amortyzator zapobiegnie wstrząsom i zapewni komfort jazdy bo wyboistym terenie.

Rowery Kross trekkingowe - na długie wycieczki

Trekkingowe rowery Kross sprawdzą się dla osób, które uprawiają zaawansowaną turystykę rowerową. Służy on do jeżdżenia po naturalnych, nieutwardzonych nawierzchniach. Dobrze sprawdza się podczas długich wycieczek.

Wspomagane rowery elektryczne Kross 

W swojej ofercie firma posiada również jednoślady elektryczne, z mocnym silnikiem, który wesprze w pokonywaniu nawet najtrudniejszych podjazdów. Rowery elektryczne Kross posiadają hydrauliczne hamulce tarczowe, które zapewnią bezpieczne hamowanie nawet w trudnych warunkach.

Uniwersalne rowery crossowe Kross

Rower crossowy Kross dzięki swojej uniwersalności sprawdzi się zarówno na powierzchni utwardzonej, jak i po leśnych ścieżkach.  Rower Kross damski będzie różnił się wyglądem od męskiej wersji. Rama w modelu dla kobiet jest wyprofilowana w łuk, aby ułatwić wsiadanie.

Rower Kross dla dziecka

Rowery Kross dziecięce dzielą się na klasyczne, biegowe oraz trójkołowe. Modele klasyczne występują w różnych barwach i wyposażone są w wysokiej jakości hamulce typu V-brake, które zapewnią bezpieczne zatrzymanie.  Rowerki biegowe Kross zostały stworzone po to, by rozwijać percepcję ruchową u dzieci. Jest to dobry wybór na początek przygody z jazdą na jednośladzie, gdyż uczą równowagi oraz koordynacji ruchowej. Rowery trójkołowe Kross posiadają dodatkowe kółka, które wspomagają utrzymanie równowagi. Dzięki nim dziecko może bezpiecznie trenować jazdę, bez obawy przed upadkiem.

Pozostałe rodzaje rowerów Kross

Obok wymienionych modeli firma w swoim asortymencie posiada również szosowe i miejskie rowery Kross oraz odzież i akcesoria do jazdy na jednośladzie.

więcej