Filtruj
Kategorie
Kategorie
Dla kogo
Kolor
Dostępność
Ocena
Cena
Sprzedawca

Contigo

Nowoczesne kubki termiczne Contigo, duże termosy, specjalne shakery, czy wysoce wytrzymałe butelki na wodę – te i inne produkty znajdziesz właśnie w tej kategorii. Marka ta znana jest z wysokiej jakości kubków termicznych i butelek, które są coraz częściej wybierane i cenione przez osoby trenujące różne sporty czy często wybierające się w podróże.

Profilowany kształt, podwójna izolacja, łatwe, intuicyjne zamykanie i otwieranie, bezpieczeństwo (brak szkodliwego BPA), praktyczne wymiary – to cechy, którymi można opisać niemal każdy kubek termiczny Contigo. W zależności od rodzaju, mogą one mieć wbudowane także inne funkcje i udogodnienia, dzięki którym jeszcze dłużej będą utrzymywały temperaturę danej cieczy. Kubki termiczne to nie wszystko – popularnością cieszą się także wspomniane shakery, czy butelki na wodę Contigo. Charakteryzują się one bardzo wysoką wytrzymałością, a także ochroną przed przeciekaniem.

Jeżeli szukasz wysokiej jakości butelek i kubków, ta marka jest dla Ciebie. Już teraz sprawdź różne modele produktów i wybierz coś, co spełni Twoje oczekiwania i wymagania.

więcej