Filtruj
Kategorie
Polecane
Kolor
Ocena
Cena

Actifit

Dbanie o własne zdrowie, wydolność i kondycję fizyczną to proces, który nie dość, że pozytywnie wpływa na jakość życia, to dodatkowo jest motywatorem do ciągłego działania. Niemniej, pomimo świadomości korzyści, jakie ze sobą niosą regularne ćwiczenia i treningi, ich wykonywanie z różnych względów nie zawsze jest możliwe. Głównym powodem takiego stanu rzeczy najczęściej jest brak czasu oraz zbyt wysokie ceny sprzętu. Marka ACTIFIT, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stara się pogodzić kwestie dostępności, jakości oraz ceny, a wprowadzając na rynek podstawowe akcesoria do fitnessu, stosunkowo niewielkim kosztem, umożliwiają stworzenie minisiłowni w zaciszu własnego domu.

Historia i misja marki Actifit

ACTIFIT to marka dostępna wyłącznie w Empiku. Zgodnie z mottem „Bądź fit z ACTIFIT”, oferta skierowana jest do wszystkich osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą dbać o siebie w domu oraz poza nim. Znając potrzeby społeczeństwa w zakresie prowadzenia zdrowego trybu życia, jak również mając świadomość, jak trudno w natłoku codziennych obowiązków wygospodarować czas na ćwiczenia, dąży do tego, aby ułatwić swoim klientom wykorzystanie każdej wolnej chwili na odrobinę ruchu. Dysponując w domu sprzętem, z którego zazwyczaj korzysta się na siłowni lub w klubie fitness, można zaplanować czas na ćwiczenia, wykorzystując każdy dogodny moment – nieważne czy jest to wolne popołudnie, kilka chwil przed powrotem dzieci ze szkoły czy czas spędzony przed telewizorem. Nawet odrobina ruchu pozwala bowiem zadbać o formę i wpływa na dobre samopoczucie.

Asortyment ACTIFIT charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, dbałością o detale oraz wytrzymałością, co jest bardzo istotne w przypadku akcesoriów do ćwiczeń. Dodatkowo wyróżniają się designerskim wyglądem, a w szczególności kolorystyką. Jej zaletą jest możliwość łączenia poszczególnych produktów w zestawy. Taka cecha spodoba się szczególnie wszystkim estetom, a także pozwoli się wyróżnić .

Ale nie tylko produkty cechują się atrakcyjnym wyglądem. Również opakowania poszczególnych produktów marki ACTIFIT wyróżniają się kolorystyką oraz designem. Z tego względu będą dobrym pomysłem na prezent.

Co w ofercie?

Marka ACTIFIT oferuje sprzęt do fitnessu, wśród którego znajdują się maty do ćwiczeń, jogi czy akupresury, a także zestawy hantelków, steppery czy kółka do ćwiczenia mięśni brzucha. Ponadto, marka ACTIFIT posiada także zestawy pasów i gum treningowych, jak również szeroką gamę urządzeń do masażu, wśród których znajdują się rollery, pistolety do masażu czy poduszki sensoryczne.

Aktualna oferta polskiej marki w najbliższym czasie z pewnością ulegnie rozszerzeniu. Nowe produkty, które pojawią się niebawem w katalogu ACTIFIT, będą równie ciekawe i funkcjonalne, co dotychczasowe. Z tego względu warto zaglądać do sklepu Empik, aby nie przeoczyć pojawiających się nowości.

więcej

Przeczytaj więcej na temat sprzętu marki ACTIFIT

Wszystkie artykuły