Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Rozmiar
  • więcej
Dyscyplina sportu
  • więcej
Krój
Dekolt
  • więcej
Długość rękawa

Bielizna termoaktywna

Bielizna termoaktywna to rodzaj odzieży, która z założenia ma przylegać do ciała, zapewniając odpowiedni komfort cieplny. Często określana jest również mianem base layer oraz second skin, co może sugerować, że w trakcie uprawianej aktywności fizycznej jej posiadanie nie powinno być powodem dyskomfortu czy w jakichkolwiek inny sposób ograniczać ruchy użytkownika. Z tego względu niezwykle istotne jest, aby była odpowiednio dobrana.

W naszym sklepie dostępna jest bielizna termoaktywna męska, bielizna termoaktywna damska oraz bielizna termoaktywna dla dzieci. Oferujemy produkty takich marek jak Brubeck, Viking, Spaio, Odlo czy Alpinus, począwszy od koszulek i spodni na kompletach kończąc.

Rodzaje bielizny termoaktywnej

Podstawowym wyróżnikiem bielizny termoaktywnej dostępnej w naszym sklepie jest jej rodzaj. Oferujemy zarówno koszulki, spodnie, legginsy czy bluzy, jak i kalesony, majtki, biustonosze czy skarpety. Nie brakuje również takich pozycji jak bielizna termoaktywna damska komplet, bielizna termoaktywna męska komplet czy bielizna termoaktywna dziecięca

Poszczególne modele różnią się od siebie nie tylko ze względu na typ, ale również rodzaj materiału, jaki został wykorzystany do ich produkcji. Najpopularniejsze są ubrania wykonane z elastanu, poliestru, poliamidu czy polipropylenu, niemniej nie brakuje produktów uszytych z bawełny, wełny czy włókien bambusa.  

Istotny jest również podział uwzględniający rodzaj uprawianej aktywności, dlatego znaczna część producentów z góry określa przeznaczenie swoich produktów. Może to być bielizna zaprojektowana z uwzględnieniem funkcjonalności pożądanej w konkretnej dyscyplinie jak np. w narciarstwie, bieganiu czy kolarstwie lub zachować bardziej uniwersalną formę dla aktywności outdoorowej czy szeroko pojętego treningu.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Planując zakup bielizny termoaktywnej, poza jej rodzajem i materiałem, z jakiego zostały wykonane, niezwykle ważne jest zwrócenie uwagi na jej rozmiar oraz płeć, do której kierowany jest konkretny produkt. Różnice w budowie anatomicznej między mężczyznami, kobietami i dziećmi są oczywiste, natomiast odpowiednie dopasowanie tej partii odzieży jest kluczowe, jeśli chodzi o komfort użytkowania. Warto również zwrócić uwagę na sposób wykończenia poszczególnych elementów, krój czy długość rękawa. 

Jeśli szukasz dobrej jakościowo, funkcjonalnej odzieży termoaktywnej, która zapewni ci odpowiedni komfort cieplny nawet podczas intensywnego treningu czy aktywności outdoorowej, zapraszamy do naszego sklepu. Wśród bogatej oferty produktów topowych marek na pewno znajdziesz coś dla siebie.

więcej

Bielizna termoaktywna

najczęściej zadawane pytania