Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Średnica trampoliny
Kolor
Materiał
  • więcej
Maksymalne obciążenie
  • więcej
Ćwiczone partie mięśni
  • więcej

Trampoliny fitness

Jumping fitness to trening cardio, polegający na wykonywaniu ćwiczeń na jednoosobowej trampolinie fitness. Jest to sport zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Mogą go wykonywać osoby, którym choroby stawów nie pozwalają na zbyt duże obciążenia. Trampoliny do ćwiczeń są dostępne w wielu klubach fitness, jednak można również korzystać z nich w domowych warunkach. Nie zajmują one zbyt wiele miejsca i umożliwiają wykonanie treningu połączonego z zabawą, który wyzwoli mnóstwo endorfin.

Lekki sprzęt do domowej siłowni

Trampoliny do ćwiczeń w domu powinny być wykonane z wytrzymałej stali, odpornej na zniekształcenia i rdzewienie. Dodatkowym zabezpieczeniem jest osłona, składająca się z pianki oraz pokrowca. W trakcie zakupu należy wybierać trampoliny, dostosowane do wagi użytkownika, gdyż w przeciwnym razie może grozić to jej uszkodzeniem.

Trampoliny sportowe często wyposażone są w dodatkowe uchwyty, które mają ułatwiać bezpieczne i poprawne wykonywanie ćwiczeń. Zazwyczaj są one zaprojektowane w taki sposób, aby ich składanie i transportowanie nie sprawiało większych problemów.

Domowy trening dla zdrowia

Trampolina fitness wymaga utrzymywania stałej równowagi, co pobudza mięśnie nóg, pośladków, brzucha oraz pleców do nieustannej pracy. Wystarczy zaledwie piętnastominutowy trening, aby spalić ponad 200 kcal. Jumping fitness to sport, który pomaga w wyszczupleniu sylwetki, przyśpieszeniu metabolizmu oraz dotlenieniu organizmu. Regularnie treningi na trampolinie wspomagają również koordynację ruchową, dlatego są one ogromnym wsparciem podczas rehabilitacji. Ten niewielki sprzęt, który może przyczynić się również do poprawy nastroju.

Trenując w domu na trampolinie fitness, wykonuj ćwiczenia we właściwym rytmie i kombinacjach. Ćwicząc samodzielnie można wybierać różne rodzaje treningu, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Sprawdź ofertę trampolin i ciesz się dobrym zdrowiem i szczupłą sylwetką.

więcej

Dowiedz się więcej o trampolinach do ćwiczeń fitness

Wszystkie artykuły