Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Podręczniki dla 3 latków - Edukacja przedszkolna

Kształcenie przedszkolne to bardzo ważny okres w życiu każdego dziecka przygotowujący do podjęcia nauki w szkole podstawowej. W tej kategorii zebraliśmy szereg nowoczesnych podręczników do edukacji przedszkolnej dla 3-latków opracowanych przez doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie, które ukazały się nakładem takich znanych i cenionych wydawnictw oświatowych, jak Nowa Era, czy Wydawnictwo MAC.

Podręczniki dla 3-latków - serie wydawnicze

Wydawnictwa specjalizujące się w publikacjach dla przedszkoli starają się wyjść naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom dzieci oraz ich nauczycieli. Starannie przygotowane pakiety materiałów edukacyjnych dla 3-latków składające się z wielu różnych elementów pozwalają na zróżnicowanie zajęć tematycznych i poszerzają zakres umiejętności dziecka w wielu dziedzinach. Zwykle do każdej serii wydawniczej dołączane są również przewodniki metodyczne dla nauczycieli, które stanowią doskonałą pomoc w planowaniu codziennych zajęć.

Pakiety przeznaczone dla 3-latków zawierają przykładowo takie materiały, jak podręcznik na 1. i 2 .semestr, karty pracy, karty aktywności, karty logiczne, karty do wycinania, karty do kolorowania, rozsypanki wyrazowe, historyjki obrazkowe, wyprawki plastyczne i książeczki z ćwiczeniami. Każda kolekcja jest unikatowa i zawiera optymalną ilość materiału, który powinien opanować każdy przedszkolak w wieku 3 lat.

Podręczniki do przedszkola dla 3-latków zawierają propozycje różnych zajęć, gier i zabaw, które poszerzają umiejętności dzieci w takich zakresach, jak rozwój mowy, rozwój myślenia, rozwój orientacji przestrzennej, kształtowanie sprawności manualnej i pamięci słuchowej, a także opanowanie czynności w zakresie utrzymania higieny osobistej.

Książki do przedszkola dla 3-latka opracowane przez doświadczonych pedagogów, psychologów i terapeutów zapewniają skuteczną naukę poprzez zabawę i przystosowują dziecko do pracy z podręcznikiem w szkole podstawowej. 

Zapoznaj się z naszym asortymentem książek do przedszkola dla 3-latka i wybierz pakiet edukacyjny, który najlepiej trafia w potrzeby grupy przedszkolnej.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!