Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Materiał
Wyczyść filtry

Marka: romet usuń

Części rowerowe

Potrzebujesz wymiennych części do roweru, ponieważ nie jest on już w pełni sprawny? A może używane dotychczas komponenty nie spełniają twoich potrzeb? U nas znajdziesz części rowerowe renomowanych producentów. Oferujemy m.in. opony rowerowe, koła, siodełka, hamulce, pedały czy kierownice do roweru.

Niezawodne hamulce rowerowe i kierownice

Podstawą bezpiecznej jazdy są hamulce rowerowe. Możesz wybierać spośród modeli różnego typu, m.in. V-Break, szczękowych, szosowych, tarczowych hydraulicznych oraz mechanicznych. Dostępne u nas hamulce pozwalają szybko zatrzymać się w sytuacji nagłego zagrożenia, a zarazem są wygodne w użyciu.

Twoje bezpieczeństwo na trasie zwiększy także wysokiej jakości kierownica do roweru. Powinna ona być na tyle lekka, aby umożliwiała szybkie i komfortowe wykonywanie manewrów. Polecamy  zwłaszcza kierownice aluminiowe oraz karbonowe.

Siodełka i pedały rowerowe – z myślą o Twoim komforcie

Proponujemy odpowiednio wyprofilowane modele siodełek rowerowych, które sprzyjają zachowaniu wyprostowanej pozycji. W naszej ofercie znajdziesz m.in. siodełka piankowe oraz żelowe w różnym kolorze i kształcie. Dzięki uniwersalnym mocowaniom zdołasz je zamontować w każdym rowerze. Są to części rowerowe wykazujące działanie amortyzacyjne, odporność na odkształcenia, podarcie oraz różne warunki atmosferyczne.

W naszej ofercie znajdują się również pedały rowerowe. Te podstawowe części do roweru zwiększają stabilność, chroniąc przed kontuzjami. Polecamy lekkie pedały, które czynią jazdę łatwiejszą i przyjemniejszą. Modele z odblaskami zaś pozwolą ci być lepiej widocznym po zmroku.

Solidne opony i koła rowerowe

Koła i opony to części rowerowe, które często ulegają uszkodzeniu. Dlatego też postaw na wytrzymałe produkty, odpowiednie do jazdy na różnych nawierzchniach. Znajdziesz tu opony o dużej przyczepności, pozwalające na szybką i bezpieczną jazdę. Możesz również wybrać modele z wkładką zapobiegającą przebiciom.

Sprawdź dostępne u nas komponenty rowerowe i porównaj ich parametry. Zapewnij sobie dzięki nim bezpieczeństwo oraz wysoki komfort jazdy.

więcej

Zobacz więcej artykułów o rowerach

Wszystkie artykuły