Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Dla kogo
Wiek
Cena
Ocena
Wyczyść filtry

Thule

Powstała w 1942 roku w Szwecji marka Thule od początku swojego istnienia skupia się na dostarczaniu produktów o najwyższej jakości i niepowtarzalnej, eleganckiej stylistyce, których zadaniem jest wygodne, niczym nieograniczone podróżowanie i swobodne realizowanie swoich pasji. Bagażniki, namioty dachowe, wózki dziecięce, plecaki oraz wszystkie inne produkty z katalogu marki zaprojektowane zostały z myślą przede wszystkim o maksymalnym komforcie, który wynika z prostoty montażu i demontażu a także zastosowania praktycznych rozwiązań. Produkty Thule doceniane są szczególnie przez osoby aktywne, uprawiające sporty oraz te, które dla których największe znaczenie ma bezawaryjność oraz długa żywotność produktów.

Bagażniki samochodowe

Thule oferuje szeroką gamę bagażników samochodowych umożliwiających bezpieczne przewożenie takich sprzętów jak rowery, narty, deski z wiosłem, a nawet kajaków. Otwiera to zupełnie nowe możliwości podróżowania przed wszystkimi amatorami tych form spędzania wolnego czasu. Na szczególne wyróżnienie zasługują tu bagażniki rowerowe, bowiem producent przygotował produkty uwzględniające: różne typy montażu (na hak, na tylną klapę, na dach), ilość rowerów jaką chcemy przewozić oraz rodzaj materiału, z którego wykonane są rowerowe ramy. W ofercie nie zabrakło także standardowych bagażników dachowych powiększających przestrzeń ładowną auta.

Aktywność z dzieckiem

W katalogu Thule sporo miejsca zajmują także produkty skierowane do aktywnych rodziców. Poza standardowymi wózkami, odnaleźć tu można specjalne wózki do joggingu, rowerowe foteliki dziecięce, przyczepki rowerowe dla dziecka, wózki biegowe oraz nosidełka turystyczne. Akcesoria te umożliwiają rodzicom uprawianie ulubionego sportu wspólnie ze swoją pociechą, jednocześnie od najmłodszych lat ucząc ją aktywnej formy spędzania czasu. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz sprawdzonych rozwiązań, gwarantuje pełne bezpieczeństwo maluchów podczas każdej aktywności.

Plecaki i torby

Komfort przemieszczania się zapewnić mają również plecaki i torby oferowane przez markę Thule. Producent proponuje wygodne i trwałe plecaki miejskie, idealne do bezpiecznego transportu laptopów, wyposażone w dodatkowe kieszenie na butelkę z wodą oraz zapewniające organizację przedmiotów codziennego użytku. Wśród nich odnaleźć można plecaki dla rowerzystów, w których zastosowano specjalne systemy wentylacji na styku plecaka z ciałem, co w dużej mierze ogranicza pocenie się podczas jazdy. Z kolei plecaki podróżne i turystyczne, Thule wyposaża w wiele praktycznych i nowatorskich rozwiązań takich jak np: system nośny BioWrap, odpinane pokrywy górne, tworzące osobne, niezależne torby oraz zestawy pasków troczących.

Przejrzyj naszą ofertę produktów Thule i sprawdź, co jeszcze może zaproponować ta szwedzka marka.

więcej