Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Adler

Adler sprzęt AGD

Firma Adler AGD jest jednym z liderów branży artykułów gospodarstwa domowego w Europie Środkowej i ciągle zdobywa coraz większą popularność wśród klientów. Produkty wykonywane są z pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu charakteryzują się niezawodną jakością. Ich przeznaczenie dostosowane jest do potrzeb codziennych, więc sprawnie ułatwiają czynności domowe lub pielęgnację. Ponadto niektóre rzeczy z asortymentu dostosowane są do celów medycznych i rozrywkowych.

Uniwersalny sprzęt w atrakcyjnej cenie

W asortymencie Adler AGD znaleźć można przede wszystkim produkty użytku domowego. Są to między innymi opiekacze do orzeszków, odkurzacz pionowy, blender kielichowy, czy też wygodny ekspres ciśnieniowy kolbowy. Korzystając z asortymentu, każdy klient jest w stanie wyposażyć swój dom w brakujący sprzęt gospodarstwa domowego. W ofercie znajduje się również czajnik elektryczny, mocna gofrownica, blender ręczny, blender stojący, parowar oraz wiele odmian ekspresów.

Dla entuzjastów muzyki szczególnie polecany jest gramofon w atrakcyjnej cenie i estetycznym wyglądzie. Adler czajniki można dopasować do nowoczesnego wystroju swojej kuchni, podobnie jak innowacyjną wagę kuchenną lub jajowar. W przypadku troski o własny komfort warto zwrócić uwagę na poduszkę elektryczną, lusterko z podświetleniem LED, termofor elektryczny oraz wiele innych przedmiotów ułatwiających codzienne funkcjonowanie.

Użyteczne produkty wykonywane z pasją

Adler odkurzacze wykonane są z elementów najwyższej jakości, podobnie jak Adler sprzęt kuchenny. Ciekawy asortyment zakłada również produkty przeznaczone do pielęgnacji, takie jak prostownica do włosów, trymer do zarostu, suszarka, lokówka, a także strzyżarka do włosów marki Adler. Niezwykle praktyczny i cieszący się ogromną popularnością jest nawilżacz powietrza oraz grzejnik konwektorowy, szczególnie przydatny w pomieszczeniach o bardzo małej wilgotności powietrza.

Sprzęt gospodarstwa domowego to także wszelkiego rodzaju mikrofale, piekarniki, a nawet cięższe urządzenia. W Adler AGD znaleźć można również gwoździarki pneumatyczne zwane zszywaczami, przyłbicę spawalniczą, wiele typów pistoletów lakierniczych i szlifierki taśmowe pneumatyczne. Oprócz tego dostępny jest grzejnik halogenowy, klucz udarowy pneumatyczny z różnymi nasadkami oraz niezbędne podczas remontu ściernice, szlifierki, wyciskacze pneumatyczne do mas, pistolety do piaskowania, młotki pneumatyczne, nożyce, wiertarki oraz wiele rodzajów kluczy.

więcej