Filtruj
Kategorie
Polecane
Nowości
Dla kogo
Wiek
  • więcej
Wybrane marki
  • więcej
Wiek gracza
  • więcej
Liczba graczy
Dostępność
Ocena
Cena
Wyczyść filtry

Wybrane marki: foxgames usuń

Foxgames

Foxgames to wydawnictwo gier planszowych, które wchodzi w skład Grupy Wydawniczej Foksal. Powstałe w 2013 roku od początku swojej działalności skupia się na wydawaniu gier niebanalnych, skierowanych do szerokiego grona odbiorców. Z tego względu w ofercie marki odnaleźć można tytuły dla dzieci, dorosłych oraz gry rodzinne. Poza grami planszowymi Foxgames z sukcesem wydaje również interaktywne gry książkowe, cieszące się coraz większą popularnością komiksy paragrafowe oraz łamigłówki typu Escape Room.

Gry planszowe Foxgames

W szerokiej ofercie gier planszowych Foxgames odnaleźć można niemal wszystkie gatunki gier takie jak gry ekonomiczne (Londyn, Nowy Wspaniały Świat), logiczne abstrakty (Sagrada, Reef), gry karciane (Żelazna Kurtyna, Światowy konflikt), gry roll&write (Kolejowy Szlak) oraz wiele innych. W katalogu produktowym marki nie brakuje także hitów wydawniczych takich jak przetłumaczona na ponad 20 języków seria kafelkowych gier rodzinnych Kingdomino oraz Zombie Kids i Zombie Teenz, które przez wiele osób uznawane są za jedne z najlepszych gier dla dzieci. Foxgames nie stroni także od wydawania tytułów, które wykraczają poza tradycyjne rozumienie gier planszowych, czego efektem są m.in. Palec Boży oraz Wystrzałowe Katapulty, czyli gry mocno interakcyjne, w których zabawa opiera się na pstrykaniu oraz wystrzałach z katapulty.

Foxgames i interaktywne gry książkowe

W ofercie marki znajdują się także interaktywne gry książkowe, takie jak Dziennik 29, Dziennik: Wyprawa 1907, Dziennik 29: Przebudzenie oraz Dziennik: Kroniki Cypher. Cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem szczególnie wśród dorosłych graczy, którzy cenią sobie intelektualną rozrywkę. Wymagają sprytu, spostrzegawczości, umiejętności logicznego myślenia oraz dużej wyobraźni. Na każdej stronie gry książkowej, umieszczona została niebanalna zagadka, łamigłówka, którą należy rozwiązać, by móc przejść do kolejnej. Poziom trudności niektórych zagadek bywa naprawdę wysoki, dlatego w razie kłopotów gracz może skorzystać z zamieszczonego obok zagadki kodu QR, który przeniesie go na internetową stronę z podpowiedziami. 

Wśród młodszych graczy większym zainteresowaniem cieszą się komiksy paragrafowe Foxgames, takie jak Sherlock Holmes&Moriarty: Konfrontacja, To jest napad, Porwanie, Wilkołak oraz seria Fighting Fantasy. Dają one szansę przeżycia wyjątkowej przygody, w której gracz, wcielając się w głównego bohatera, swoimi wyborami wpływa na fabułę i samodzielnie decyduje o dalszych wydarzeniach.

Sprawdź naszą ofertę wydawnictwa Foxgames i wybierz niej najlepsze tytuły dla ciebie oraz twoich współgraczy.

więcej