Miesięcznik Vogue

Vogue to amerykański miesięcznik o modzie i stylu życia, ukazujący się od końca XIX wieku – pierwszy numer wydano w 1892 roku. Obecnie dostępny jest na całym świecie w kilkudziesięciu lokalnych wersjach, a każdy z nich ma swój unikalny charakter. Polska edycja Vogue wyszła na rynek od 2018 roku. Ten popularny magazyn dostarcza m.in. dużą dawkę inspiracji oraz najnowszych wiadomości ze świata artystów i projektantów. W naszej ofercie dostępne są wersja polska (również z dodatkiem) oraz wydania zagraniczne, jak np. brytyjska, niemiecka lub francuska.

Świat mody i sztuki

Magazyn Vogue to źródło m.in. najnowszych informacji o modelingu, kulturze czy sztuce. Można znaleźć relacje z ostatnich pokazów, obecnie panujące trendy czy wywiady z osobistościami ze świata mody. W zależności od kraju wydania, pojawiają się różne formy dziennikarskie poświęcone lokalnym wydarzeniom lub międzynarodowym eventom. Duża liczba reportaży i relacji może pomóc czytelnikowi zbliżyć się do świata sławy i luksusu. Na stronach Vogue'a czytelnik znajdzie zdjęcia z profesjonalnych sesji fotograficznych i propozycje projektantów, mogące stanowić inspirację do własnych eksperymentów z ubiorem.

Lifestyle i trendy kosmetyczne

Oprócz wiadomości o światowych wydarzeniach, w Vogue znaleźć można treści lifestylowe i kosmetyczne. W artykułach poruszana jest m.in. tematyka fitnessu, nowości kosmetycznych i urody. Opisy dotyczą np. tego co aktualnie znajduje się w centrum zainteresowania branży beauty lub podają wskazówki jak zadbać o swoją sylwetkę. Załączane są również liczne urodowe porady i sekrety gwiazd.

Vogue - miesięcznik z dodatkami kosmetycznymi

Do Vogue Polska w wersji z dodatkiem dołączane są różne kosmetyki, najczęściej są to produkty do pielęgnacji lub makijażu w formie próbek.

Chcąc być na bieżąco ze światem mody (i nie tylko!) warto sięgnąć po czasopismo Vogue. To prestiżowy magazyn łączący najnowsze informacje o modzie i sztuce z poradami odnośnie lifestyle’u. Różnorodność wydań pozwala na znalezienie wielu ciekawostek i news'ów z różnych krajów w różnych wersjach językowych. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz egzemplarz dla siebie!

więcej