Eksplodujące Kotki

Filtruj
Kategorie
Wiek
Płeć
Cena
Wyczyść filtry

Gra Eksplodujące Kotki

Eksplodujące Kotki to imprezowa gra karciana, w Polsce wydana przez Rebel. Jak głosi jej podtytuł, jest to gra "dla ludzi, którzy kochają koty i wybuchy i lasery i czasem kozy". I rzeczywiście, gra Eksplodujące Kotki to prawdziwa mieszanka wybuchowa, w której nikt nie może być pewny tego, co za chwilę się wydarzy. Gra opiera się za zasadach znanych z rosyjskiej ruletki – jedna nieszczęśliwa decyzja, ślepy los i gracz zostaje wyeliminowany. Eksplodujące Kotki oferują dynamiczną i pełną śmiechu rozgrywkę, w której zwycięstwo wymagać będzie przemyślanej strategii, bezkompromisowych zagrywek przeciwko innym graczom oraz szczęścia. 

Eksplodujące Kotki nowe tytuły w serii

Sukces Eksplodujących Kotków otworzył drzwi dla kolejnych tytułów z serii. Eksplodujące Kotki: Wersja tylko dla dorosłych zawiera te same zasady rozgrywki, które oferuje gra podstawowa. Różnice pojawiają się na kartach, których treści przeznaczone są tylko dla dorosłych graczy. Gra Eksplodujące Kotki dla dorosłych to wybuchy, lasery i koty w bardziej wyrazistej odsłonie, po które zdecydowanie warto sięgnąć w dorosłym i gotowym na wszystko towarzystwie. Eksplodujące Kotki: Imprezka, to samodzielna gra, która zawiera 120 kart umożliwiających rozgrywkę aż dziesięciu graczom. Tytuł rozgrywany w tak licznym gronie to jeszcze więcej zabawy, podstępów i zaciętej rywalizacji, które gwarantują pełną humoru, intensywną rozrywkę.

Eksplodujące Kotki dodatki

Fani tytułów serii Eksplodujące Kotki mają możliwość rozbudowy swojej kolekcji o kolejne dodatki takie jak: Szczekające Kotki, Implodujące Kotki oraz Frywolne Kotki. Każdy z nich zawiera dodatkowe karty posiadające zupełnie nowe efekty, dzięki którym można w znaczący sposób zmienić oraz urozmaicić zabawę oferowaną przez grę podstawową. Zawartość wszystkich dodatków dostępnych w serii została opracowana w taki sposób, by można je było ze sobą swobodnie łączyć, czego efektem może być jeszcze większa dynamika i nieprzewidywalność rozgrywki.

Sprawdź naszą ofertę gier dostępnych w serii Eksplodujące kotki i wybierz z niej tytuły, które najbardziej rozbawią ciebie i twoich współgraczy.

więcej

Wydawnictwo Rebel – najczęściej zadawane pytania