Przeczytaj więcej o elektronice sportowej

Wszystkie artykuły

Smartwatche

Smartwatche to inaczej inteligentne, nowoczesne zegarki, które w dzisiejszych czasach zapewniają całe mnóstwo przydatnych funkcji. Nie tylko świetnie się prezentują, ale także posiadają wbudowany głośnik i mikrofon, dzięki którym możemy prowadzić w wygodny sposób rozmowy czy słuchać ulubionej muzyki. Do dodatkowych atutów, jakie posiadają smartwatche, należą: kalkulator, budzik, aparat, dyktafon, wysokościomierz, pulsometr, barometr, akcelerometr, żyroskop, Bluetooth, GPS, Wi-Fi.

Smartwatche mogą także monitorować nasz sen czy pełnić rolę osobistego asystenta. W sytuacji zagrożenia, możemy dodatkowo skorzystać z usługi SOS. Ogrom zalet, jakie posiadają inteligentne zegarki sportowe, docenią także miłośnicy aktywności. Otrzymujemy informacje o pokonanym dystansie czy raport z treningu. Oferujemy modele produkcji wyłącznie najlepszych marek, takich jak m.in.: Garett, Garmin i wielu innych.

Do smartwatcha możemy podłączyć bezprzewodowe słuchawki i uprawiać sport na świeżym powietrzu w rytmach ulubionej muzyki. Z łatwością połączymy się także z naszymi kontami w mediach społecznościowych. Proponowane modele będą także świetnym prezentem na Dzień Matki.

Jeśli szukasz czegoś bardziej tradycyjnego, sprawdź inne zegarki z naszej oferty.

więcej