Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Marka Hama

Hama to marka oferująca różnego rodzaju akcesoria, między innymi telefoniczne, sportowe oraz motoryzacyjne. W portfolio Hama znajdują się także gry i programy, artykuły szkolne i papiernicze, produkty foto i video oraz zabawki

Firma Hama na przestrzeni lat z jednoosobowej działalności przekształciła się w duże, nowoczesne rodzinne przedsiębiorstwo. Powstała w latach 20. XX wieku w Dreźnie i przez lata rozwijała oraz umacniała swoją pozycję na arenie międzynarodowej. Dziś posiada filie firmy w kilku państwach na świecie, jak na przykład Hiszpanii, Szwajcarii, Polsce, Belgii czy Dubaju.

Marka Hama deklaruje, że mocno dba o jakość wytwarzanych produktów poprzez poddawanie ich restrykcyjnym i kompleksowym testom. Dowodem tego są liczne nagrody od prestiżowych magazynów, jak na przykład Chip Foto Video, Computer Bild, connect, fotoMAGAZIN. Tego typu wyróżnienia otrzymało już ponad 1000 produktów marki Hama. 

Elektronika od marki Hama

Marka Hama oferuje wybór różnorodnych artykułów elektronicznych. W jej portfolio znajdują się między innymi power banki Hama o różnej pojemności, pendrivy Hama czy różnego rodzaju kable HDMI, microUSB, USB-C, a także kable ładujące. Hama produkuje też akcesoria takie jak statyw na smartfon i lampa pierścieniowa na statywie. Wśród asortymentu Hama można znaleźć także akcesoria do urządzeń elektronicznych, w tym etui oraz pokrowce do smartfonów

Artykuły papiernicze i szkolne od marki Hama

W sprzedaży dostępne są plecaki i tornistry szkolne Hama, w różnorodnych wzorach oraz kolorach. W naszej ofercie znajdują się także piórniki Hama, na przykład takie z wyposażeniem. Dodatkowo, posiadamy między innymi zestawy pisaków i koraliki do prasowania.  

Produkty Hama do domu i ogrodu

W naszej ofercie znajdują się albumy do zdjęć Hama. Dostępne są w różnych rozmiarach, z różną liczbą stron, jak też wielu kolorach i wzorach okładek. Wśród albumów do zdjęć Hama znajdują się zarówno albumy kieszeniowe, na zdjęcia wklejane, jak też albumy na zdjęcia na spirali, które polecane są między innymi do scrapbookingu.

Hama oferuje także taśmę klejącą do zdjęć z podajnika oraz narożniki i podklejki Hama do zdjęć. Wśród dostępnych produktów oferujemy również ramki do zdjęć w kilkunastu rozmiarach na przykład 10x15 cm, 15x20 cm czy 20x28 cm w różnych wzorach i kolorach. Zakupić można również koszulki na negatywy. Wśród produktów do domu Hama znaleźć można też na przykład budzik, zegar ścienny, czy elektroniczny zegar do nauki godzin. Hama oferuje również produkty takie jak adapter sieciowy, zestaw wtyczek i listwa przeciwnapięciowa. 

więcej