Prezent dla ogrodnika i ogrodniczki

Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu

Prezenty dla ogrodnika i działkowca 2024

Prezent dla ogrodnika powinien odzwierciedlać jego pasję do pielęgnowania roślin, a także umożliwić mu dalszy rozwój w tej dziedzinie. W tej kategorii można znaleźć pomysły na podarunki, które łączą funkcjonalność z estetyką – narzędzia ogrodnicze, eleganckie osłonki na doniczki czy akcesoria z roślinnymi motywami. 

Pomysł na prezent dla ogrodnika do domu i ogrodu 

Ogrodnictwo to nie tylko prace na świeżym powietrzu – także w domowym zaciszu można pielęgnować swoje ulubione rośliny. W naszym asortymencie znajdziesz różne pomysły na prezent dla ogrodnika – doniczki i eleganckie osłonki, nowoczesne systemy ogrodów wertykalnych czy kwietniki stojące. Proponujemy też nawadniacze roślin w fantazyjnych kształtach i panele do ich wzrostu i uprawy. 

Na prezent do ogrodu można wybrać przydatne narzędzia ogrodnicze, takie jak solidny szpadel czy łopatka płatnerska. Do tego warto zerknąć również na zestaw Kotarbau, który zawiera grabki, łopatkę i motyczkę. Ogrodnikom przydadzą się też dostępne w tej kategorii łopatka i widły ogrodnicze – będzie to dobry pomysł także na prezent dla działkowca.  

Co na prezent dla ogrodnika wybrać, jeśli lubi roślinne motywy? 

Pomysłem na prezent dla działkowca mogą być też akcesoria z roślinnym motywem. W naszym sklepie prezentujemy plakaty, najróżniejsze dekoracje, które wzbogacają wnętrza oraz tekstylia z akcentami roślin – bawełnianą pościel czy skarpetki od renomowanych marek. Nie brakuje tutaj również eleganckich kubków i filiżanek. 

Dla osób, które szukają oryginalnych i niesztampowych prezentów dla ogrodnika, przygotowaliśmy też klocki LEGO w formie bukietu kwiatów, czterolistną koniczynkę z puszki i ciekawe poradniki, takie jak „Atlas Roślin Leczniczych” Małgorzaty Menderskiej czy „Wielką Księgę Ogrodnika i Działkowca” Wolfganga Kawolleka.  

Przejrzyj nasz asortyment kolorowych, estetycznych doniczek, narzędzi ogrodniczych oraz akcesoriów z roślinnymi motywami i wybierz prezent dla ogrodnika, który w oryginalny sposób podkreśli jego pasję. 

więcej