Walentynki

granie we dwoje pluszaki do -20%

Dom i ogród

AGD

Pielęgnacja Wspólne gotowanie Małe AGD

Najlepsze prezenty na dzień kobiet

8 marca

Prezent na Walentynki 2023

Dzień zakochanych jest obchodzony w różnych kulturach niemal na całym świecie – od obu Ameryk, po Europę, Afrykę i Azję. W krajach Europy i w Stanach Zjednoczonych tradycyjnie odbywa się on 14 lutego. Serduszka, kwiatki, gołębie czy Kupidyn – prezenty na Walentynki są pełne właśnie takich symboli miłości, których nie brak na upominkach i gadżetach dla zakochanych.

Ten dzień to kolejna możliwość na sprawienie bliskiej osobie miłego prezentu. Warto zatem pomyśleć o czymś innym niż sztampowe kwiaty i czekoladki, którymi można obdarowywać się i bez okazji. Przygotowaliśmy ciekawe i oryginalne pomysły na prezenty na Walentynki dla dziewczyny lub żony i równie interesujące prezenty na Walentynki dla chłopaka lub męża, które sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy.

Prezent na Walentynki dla ukochanej osoby

Okazji do obdarowania bliskiej osoby jest w przeciągu całego roku mnóstwa. W przeciwieństwie do urodzin czy Bożego Narodzenia prezent walentynkowy dla ukochanej czy ukochanego nie rozpłynie się jednak w masie podarunków od rodziny i przyjaciół. Tym bardziej zadbać trzeba zatem, żeby był on wyjątkowy i stał się okazją do wspomnień i ponownego przeżywania miłości we dwoje.

Zakup drogocennego upominku na 14 lutego będzie nie tylko wyrazem uczuć, ale również potwierdzeniem zaangażowania w związek. Nie musi być to jednak coś drogiego i ekskluzywnego - najważniejsze, żeby prezent na Walentynki był przede wszystkim autentyczny i zorientowany na drugą osobę. Jeszcze lepiej, jeśli prezent na Walentynki pomoże w budowaniu więzi i skorzystają na nim oba ogniwa związku. Kto wie, może w waszym przypadku będą to walentynkowe gadżety erotyczne?

Oprócz prezentu na Walentynki liczy się również atmosfera

Oprócz samych walentynkowych upominków dla kobiety czy mężczyzny, warto zadbać o odpowiednią atmosferę. Jak ją stworzyć? Z pewnością przydadzą się akcesoria ozdobne czy walentynkowe dekoracje, w tym m.in. świece oraz świeczniki. Jeśli planujesz ugotować coś dla drugiej połówki, dobrym pomysłem będzie również kupno stylowej zastawy stołowej i kieliszków do wina czy szampana. Aby przygotować romantyczną kolację, warto również zaopatrzyć się w różne akcesoria czy sprzęty kuchenne, które zdecydowanie ułatwią to zadanie.

Nastrój doskonale buduje muzyka – sprawdź zatem płyty znanych artystów czy ukochanego zespołu drugiej połówki. Wieczorem obejrzyjcie razem ulubiony film lub nowość z kina romantycznego. Innym ciekawym pomysłem na spędzenie wieczoru jest gra w grę towarzyską lub dla par, która pomoże uprzyjemnić chłodne lutowe wieczory i zapewni rozrywkę nie tylko tego szczególnego dnia.

Jeśli jesteście parą już dłuższy czas, to świetnym pomysłem może okazać się zebranie wspólnych zdjęć w album czy porozkładanie po mieszkaniu ramek ze zdjęciami z ważnych dla was chwil.

Walentynkowe prezenty wręcza się także przyjaciołom

W święto pełne symboli miłosnych wybór prezentu dla przyjaciół może być sporym wyzwaniem. Warto postawić więc na klasyczne wyrazy przyjaźni zgodne z zainteresowaniami przyjaciela czy przyjaciółki. Książka, film czy gadżet bywają w takich przypadkach niezastąpione. Sprawią one radość szczególnie wtedy, gdy zostaną uzupełnione o piękną kartkę z życzeniami czy kolaż wspólnych zdjęć celebrujących przyjaźń.

Szczególnym rodzajem przyjaciół są nasze domowe zwierzęta. Walentynki z psem, kotem czy innym pupilem to coraz popularniejszy sposób na spędzenie tego szczególnego dnia. Możesz wybrać zabawki, koce i smakołyki dla kotów lub psów, a także różnego rodzaju akcesoria do pielęgnacji.

Zadbaj o swoją połówkę w wyjątkowy sposób, przygotuj wyjątkową atmosferę i wybierz spełniający marzenia prezent walentynkowy, który ją uszczęśliwi!

więcej

Walentynki – najczęściej zadawane pytania