Prezent dla zodiakary

Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór

Prezenty dla zodiakary

Prezent dla zodiakary powinien odzwierciedlać jej pasję do astrologii, tajemnych nauk i wszechświata. W naszym asortymencie znajdują się intrygujące książki, biżuteria z motywami zodiakalnymi oraz oryginalne dekoracje do domu nawiązujące do tajemnic kosmosu. 

Pomysł na prezent dla zodiakary – intrygujące książki 

Prezent dla zodiakary powinien pomóc jej poszerzyć horyzonty oraz zgłębić wiedzę na temat wszechświata i astrologii. W tej kategorii można znaleźć takie poradniki jak „Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu” autorstwa Michaela Newtona, „Praktyczna magia dla początkujących” Maggie Haseman czy pięknie napisaną i ozdobioną książkę „Słowiańskie rośliny czarowne” Joanny Laprus.  

Dla tych, którzy pragną zgłębić tajniki medytacji, astronomii, alchemii czy czarownictwa, polecamy książki takie jak „Uzdrawiająca moc kryształów” Hazel Raven czy „Praktyczny kurs tarota” autorstwa Joan Bunning. W tym ostatnim poradniku zodiakara będzie mogła posiąść wiedzę na temat zaawansowanych zagadnień teoretycznych, a także podjąć się ćwiczeń praktycznych. 

Co na prezent dla zodiakary, która lubi dodatki z gwiezdnymi motywami? 

Zodiakary często cenią sobie unikatowość i oryginalność. Dlatego też w naszym asortymencie nie brakuje plakatów z konstelacjami gwiazd, alfabetów runicznych na kamieniach czy mosiężnych kalendarzy wieczystych. Proponujemy ponadto lampki nocne LED ze znakami zodiaku oraz kubki z motywami astrologicznymi. W tej kategorii można znaleźć też eleganckie albumy na zdjęcia i zegary. 

Jeśli chodzi o inny prezent dla zodiakary, czyli biżuterię, rekomendujemy eleganckie, pozłacane naszyjniki oraz bransoletki ze znakiem zodiaku, zarówno srebrne, jak i z kamieni naturalnych – m.in. jaspisu, kwarcu dymnego czy kamienia księżycowego. Dla miłośniczek układanek mamy także puzzle z motywem zodiakalnym, które dostępne są również w nietuzinkowej drewnianej wersji. 

Zainspiruj się naszym asortymentem i wybierz prezent dla zodiakary, który podkreśli jej pasję do odkrywania tajemnic wszechświata oraz astronomii. 

więcej

Inspiracje i pomysły na prezenty dla zodiakary

Przeczytaj więcej!