Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Kolekcja Empik Dzień Babci i Dziadka

zobacz więcej

Może coś do domu?

Zobacz więcej

Perfumy z okazji Dnia Babci i Dziadka

zobacz więcej

Dla Zdrowia Babci i Dziadka

zobacz więcej

Książki, ebooki i audiobooki

Kosmetyki w supercenach - pomysł na prezent

zobacz więcej

Uroda i pielęgnacja dla Babci i Dziadka

Polecana biżuteria dla Babci

zobacz więcej

Prezenty dla Babci i Dziadka

zobacz więcej

Elektroniczne gadżety dla Babci i Dziadka

Praktyczne prezenty dla Babci i Dziadka

Inspiracje prezentowe dla Babci i Dziadka

Gry planszowe i puzzle

zobacz więcej
MDR, gra towarzyska Korporacja MDR
3.9/5
82,99 zł
87,17 zł

Kino polskie

zobacz więcej

Złota Kolekcja muzyki polskiej w supercenach

zobacz więcej

Przydatne do samochodu dla Dziadka

zobacz więcej
Alkomat XBLITZ Spirit Xblitz
4.1/5
89,99 zł
109,00 zł
79,99 zł
Ładowarka do akumulatora CTEK MXS 5.0 CTEK
5/5
319,00 zł
332,99 zł
316,34 zł

Pomysły na prezent dla Babci i Dziadka

Pomysły na prezent dla Babci i Dziadka

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka 2021

Nie masz żadnego pomysłu na prezent dla babci i dla dziadka na ich dni, czyli kolejno 21 i 22 stycznia? Empik przychodzi Ci z pomocą! Przygotowaliśmy moc różnych inspiracji, dzięki którym pozytywnie ich zaskoczysz, zapewniając im radość i uśmiech na twarzach.

Nowoczesny prezent na dzień dziadka i babci

Nie mogłeś trafić lepiej jeśli szukasz czegoś praktycznego – mamy bardzo dużą ofertę elektroniki dla seniorów, jak i przydatnych dodatków, które ułatwią życie starszym osobom. W jej skład wchodzą m.in. specjalne opaski, które mogą przesyłać na Twojego smartfona informacje o stanie seniora czy seniorki, a także podadzą ich lokalizację. Dzięki temu będziesz wiedział, czy u nich wszystko w porządku, nawet będąc w innym mieście czy kraju! Hitem są także czytniki ebooków dla seniorów-miłośników książek, a także telefony zaprojektowane dla osób starszych – z widocznym wyświetlaczem i dużymi przyciskami.

Zabawne gadżety na dzień babci i dziadka

Bardzo dużą popularnością cieszą się również mniejsze upominki i gadżety, takie jak np. kartki z limitowanej kolekcji, na których możemy spisać wszelkie najlepsze życzenia dla seniorów, zestawy kubków, a nawet przepiśniki i fartuchy czy kosmetyczki, etui i kufle. Wszystkie przyozdobione ciekawymi wzorami i zaprojektowane dla „najlepszych dziadków” czy „babć o złotym sercu”. Te małe dodatki z pewnością zachwycą każdego seniora i sprawią uśmiech na jego twarzy.

Coś dla dojrzałych kinomanów, czytelników i melomanów

Znajdziesz u nas również ebooki i książki dla dziadka i babci, czy duży wybór znakomitych filmów, w tym też kultowych, jak i niestarzejących się nagrań znanych muzyków. Książki, winyle i płyty z muzyką, czy też filmy w wysokiej jakości, mogą okazać się doskonałym prezentem na zbliżające się, specjalne dni. Pomogą m.in. przywrócić piękne wspomnienia i mogą doskonale uzupełnić kolekcje.

Praktyczny prezent na dzień babci i dziadka

Dobrymi inspiracjami na coś bardziej praktycznego, mogą być np. pościele, ciepłe koce, czy dobrze wyglądające dodatki, które pomogą odmienić i odświeżyć wygląd mieszkania czy domu osób starszych. Często wybierane są również nowoczesne urządzenia medyczne, takie jak ciśnieniomierze, masażery, a także ogrzewacze. Przydatnym prezentem z okazji ich dni mogą okazać się np. golarki, suszarki i lokówki czy rozmaite przyrządy kosmetyczne, które również znajdziesz w naszej ofercie.

Coś w 100% od siebie – pomysły na prezent na dzień babci i dziadka DIY

A może chcesz podarować najdroższym seniorom prezent zrobiony w 100% własnoręcznie? Jeśli tak, to również jesteśmy w stanie Ci pomóc. Kartki i albumy do scrapbookingu, zestawy do haftowania i filcowania, rozmaite tkaniny, a nawet akcesoria do decoupage’u – wszystko to znajdziesz w sklepie Empik. Produkty te pomogą stworzyć piękne i oryginalne upominki lub też zmienić wygląd różnych przedmiotów.

A to tylko mała część pomysłów! Do innych można zaliczyć np. kosmetyki dla babci i dziadka, narzędzia różnego rodzaju, zegarki i opaski sportowe dla aktywnych seniorów, ramki elektroniczne do zdjęć czy oczyszczacze powietrza oraz wiele innych inspiracji upominków z okazji zbliżających się dni, które znajdziesz na naszej stronie.

Przejrzyj dokładnie naszą bogatą, zróżnicowaną ofertę, w której każdy z pewnością znajdzie idealny prezent dla dziadka i babci również jako prezent na święta!

więcej