Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Kubek dla babci i dziadka Tekstylia i dekoracje prezentowe
Urządzenia medyczne Urządzenia do pielęgnacji

Prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka 2023

Nie masz żadnego pomysłu na prezent dla babci i dla dziadka na ich dni, czyli kolejno 21 i 22 stycznia? Przychodzimy Ci z pomocą! Przygotowaliśmy moc różnych inspiracji na upominek, dzięki którym pozytywnie ich zaskoczysz, zapewniając im radość i uśmiech na twarzach.

Nowoczesny prezent na dzień dziadka i dzień babci

Nie mogłeś trafić lepiej jeśli szukasz czegoś praktycznego – mamy bardzo dużą ofertę elektroniki dla seniorów, jak i przydatnych dodatków, które ułatwią życie starszym osobom. W jej skład wchodzą m.in. specjalne opaski, które mogą przesyłać na Twojego smartfona informacje o stanie seniora czy seniorki, a także podadzą ich lokalizację. Dzięki temu będziesz wiedział, czy u nich wszystko w porządku, nawet będąc w innym mieście czy kraju. Hitem są także czytniki ebooków dla seniorów-miłośników książek, a także telefony zaprojektowane dla osób starszych – z widocznym wyświetlaczem i dużymi przyciskami.

Zabawne gadżety na dzień babci i dziadka

Bardzo dużą popularnością cieszą się również mniejsze upominki i gadżety, takie jak np. kartki z limitowanej kolekcji, na których możemy spisać wszelkie najlepsze życzenia dla seniorów, zestawy kubków, a nawet przepiśniki i fartuchy czy kosmetyczki, etui i kufle. Wszystkie przyozdobione ciekawymi wzorami i zaprojektowane dla „najlepszych dziadków” czy „babć o złotym sercu”. Te małe dodatki z pewnością zachwycą każdego seniora i seniorkę.

Coś dla dojrzałych kinomanów, czytelników i melomanów

Znajdziesz u nas również ebooki oraz książki dla dziadka i babci, czy duży wybór znakomitych filmów, w tym też kultowych, jak i niestarzejących się nagrań znanych muzyków. Książki, winyle i płyty z muzyką, czy też filmy w wysokiej jakości, mogą okazać się doskonałym prezentem na zbliżające się, specjalne dni. Pomogą m.in. przywrócić piękne wspomnienia i mogą doskonale uzupełnić posiadaną już kolekcję.

Praktyczny prezent na dzień babci i dzień dziadka

Dobrymi inspiracjami na coś bardziej praktycznego, mogą być np. pościele, ciepłe koce, czy dobrze wyglądające dodatki, które pomogą odmienić i odświeżyć wygląd mieszkania czy domu osób starszych. Często wybierane są również nowoczesne urządzenia medyczne, takie jak ciśnieniomierze, masażery, a także ogrzewacze. Przydatnym prezentem z okazji ich dni mogą okazać się np. golarki, suszarki i lokówki czy rozmaite przyrządy kosmetyczne, które również znajdziesz w naszej ofercie.

Coś w 100% od siebie – pomysły na prezent na dzień babci i dziadka DIY

A może chcesz podarować najdroższym seniorom prezent zrobiony w 100% własnoręcznie? Jeśli tak, to również jesteśmy w stanie Ci pomóc. Kartki i albumy do scrapbookingu, zestawy do haftowania i filcowania, rozmaite tkaniny, a nawet akcesoria do decoupage’u – wszystko to znajdziesz u nas. Produkty te pomogą stworzyć piękne i oryginalne upominki lub też zmienić wygląd różnych przedmiotów.

A to tylko mała część pomysłów! Do innych można zaliczyć np. kosmetyki dla babci i dziadka, narzędzia różnego rodzaju, zegarki i opaski sportowe dla aktywnych seniorów, ramki elektroniczne do zdjęć czy oczyszczacze powietrza oraz wiele innych inspiracji upominków z okazji zbliżających się dni, które znajdziesz na naszej stronie.

Przejrzyj dokładnie naszą bogatą, zróżnicowaną ofertę, w której każdy z pewnością znajdzie idealny prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka!

więcej