Waga łazienkowa BEURER GS 225

Kolor:
biały

Oferta Apteczka24 : 117,00 zł

117,00 zł
InPost 8,90 zł
W magazynie Apteczka24
Wysyłka w 24 godziny

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Waga łazienkowa BEURER GS 225

Regularny pomiar wagi pozwoli w porę wychwycić tendencje do nadmiernego wzrostu lub spadku masy ciała i odpowiednio skorygować dietę oraz stopień aktywności fizycznej. Jeśli podejmujesz, albo planujesz podjąć kroki prowadzące do zmiany wagi - widoczne "czarno na białym" efekty będą motywacją do dalszych starań. Funkcje BEURER GS 225, takie jak automatyczne włączenie i wyłączenie, wskaźnik przeciążenie pomogą uzyskiwać informacje o masie twojego ciała.


Waga elektroniczna

Wagi elektroniczne są zwykle wyposażone w cyfrowy, dobrze widoczny wyświetlacz. Dokładność ich pomiaru jest lepsza, niż w przypadku wag mechanicznych. Dzięki temu można wychwycić nawet niewielkie zmiany masy ciała. Wygląd tego rodzaju urządzeń przystaje do współczesnych czasów, przez co waga elektroniczna może dobrze wpasować się w wystrój łazienki. 
 Typ urządzenia BEURER GS 225
BEURER GS 225 - Typ urządzenia


Maksymalne obciążenie: 180 kg

Ten parametr określa maksymalny ciężar, jaki może zarejestrować urządzenie. Warto wybrać model wagi, którego górny pułap jest odpowiednio większy od masy użytkownika lub innych rzeczy, które będziemy ważyć. Długotrwałe obciążenie przekraczające limity sprzętu może doprowadzić do jego uszkodzenia. 
BEURER GS 225 - Typ urządzenia


Zabezpieczenia BEURER GS 225:


Automatyczne włączenie/wyłączenie

Po wejściu na wagę nastąpi automatyczne włączenie urządzenia, natomiast w określonym czasie po braku obciążenia - zakończenie działania. Ta funkcja pozwoli przedłużyć żywotność sprzętu, a także zredukuje koszty jego użytkowania (waga pobierze mniej energii/rzadziej trzeba będzie wymieniać baterie). 
BEURER GS 225 - Maksymalne obciążenie


Funkcje BEURER GS 225:


Wskaźnik przeciążenia

Zadaniem tego wskaźnika jest zasygnalizowanie o przekroczeniu dopuszczalnej masy, jaką jest w stanie zmierzyć to urządzenie. Jeśli ta wartość zostanie przekroczona, waga wskaże maksymalny wynik pomiaru, jaki jest w stanie wykonać. Bez wskaźnika przeciążenia mogłoby to zmylić więcej ważącego użytkownika. Przeciążając sprzęt ryzykujemy też jego uszkodzeniem. 
BEURER GS 225 - Maksymalne obciążenie


Wyświetlacz LED

W obsłudze urządzeń użytku domowego przejrzystość sterowania to jeden z fundamentalnych aspektów, który sprawia, że praca ze sprzętem staje się intuicyjna. Dlatego ta waga posiada wbudowany wyświetlacz LCD, który w czytelny i przystępny sposób umożliwia odczyt danych oraz zmianę ustawień. 
BEURER GS 225 - Maksymalne obciążenie


Wybór jednostki wagowej

W tym modelu urządzenia istnieje możliwość wyboru jednostki wagowej. Zwykle możemy przełączyć wagę na jednostki imperialne, czyli te stosowane w Wielkiej Brytanii i jej byłych koloniach. Najbardziej popularną z nich jest funt (lb) ważący ok. 450 gram i kamień (stone) odpowiadający ciężarowi ok. 6,35 kg. 
BEURER GS 225 - Maksymalne obciążenie


Nazwa: Waga łazienkowa BEURER GS 225
Marka: Beurer
Typ urządzenia: elektroniczna
Maksymalne obciążenie: 180 kg
Funkcje urządzenia: wskaźnik przeciążenie, wyświetlacz LED, wybór jednostki wagowej
Zabezpieczenia: automatyczne wyłączenie, automatyczne włączenie
Kolor: biały
Materiał: szkło
Kod producenta: GS 225
Gwarancja: 24 miesiące
Indeks: 26031569
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .
średnia 5
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
1 recenzja
5/5
19-03-2019 o godz 09:34 przez: anonymous | Zweryfikowany zakup
Waga jest świetna. Ważąc się nawet kilka razy z rzędu, zawsze pokazuje tą sama wagę. Wyświetlacz czego nie widać na zdjęciu jest bardzo jasny i czytelny. Jak wyświetlacz zgaśnie waga wygląda jak jedna biała tafla.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego