Filtruj
Kategorie
Kolor
Ocena
Cena

Concept

Concept to czeski producent urządzeń elektronicznych. Firma zaistniała na rynku w 1991 roku i do dziś oferuje swoim klientom sprzęt o modernistycznym wyglądzie, korzystający z nowoczesnych rozwiązań technicznych. Flagowym produktem marki jest czajnik elektryczny Concept – zarówno w tym, jak i w innych sprzętach AGD zastosowano autorski, kompleksowy Quality Control System – to gwarancja najwyższej jakości.

Concept – AGD do kuchni i nie tylko

W kolekcji Concept AGD znajdziecie różnego rodzaju sprzęt do domu i mieszkania. Jeśli chodzi o asortyment kuchenny, dostępne są np. frytkownice beztłuszczowe działające na gorące powietrze. Urządzenie pozwala bezpiecznie i zdrowo smażyć ziemniaki. Bardzo ceniony przez klientów marki jest także blender Concept. Zastosowano w nim zintegrowany system bezpieczeństwa, dzięki czemu można łatwo i szybko przyrządzić zdrowy koktajl, kremową zupę lub sos.

Inne warte uwagi artykuły gospodarstwa domowego Concept to nawilżacze powietrza. Sprzęt zapewnia idealną wilgotność w pomieszczeniach domowych, co jest szczególnie ważne dla osób cierpiących na alergię lub zapalenie zatok. W sieci sklepów Empik dostępne są także urządzenia sprzątające Concept, np. nowoczesny bezprzewodowy odkurzacz 3 w 1. W zestawie znajdziecie nakładki mopujące, kilka rodzajów ssawek, filtr HEPA oraz turboszczotkę z napędem silnikowym.

Czajnik Concept – niezbędny w waszym domu

Flagowym produktem czeskiej marki jest czajnik Concept. Asortyment producenta obejmuje różne modele, z których najpopularniejszy jest nowoczesny czajnik elektryczny Concept. Sprzęt został zaprojektowany tak, by łączyć w spójną całość ceramikę i fakturę drewna. Urządzenie można wykorzystywać zarówno do grzania wody, jak i podawania napojów na stole. Dzięki wysokim właściwościom izolacyjnym wewnątrz bardzo długo utrzymuje się ciepło.

Czajnik ceramiczny Concept został wykonany z wysokiej jakości ceramiki. Materiał ten wyróżnia się łatwą i szybką konserwacją oraz trwałością. Zdejmowana pokrywka posiada praktyczne zabezpieczenia, które chronią przed upadkiem, a ukryta wewnątrz grzałka zapobiega osadzaniu się brudu. Sprzęt umieszczono na stylowej obrotowej podstawie, dzięki czemu czajnik Concept da się ustawić pod dowolnym kątem. Dodatkowe funkcje, w jakie wyposażono urządzenie, to automatyczne wyłączanie po wykryciu wrzenia, blokada (gdy sensor zarejestruje, że zbiornik na wodę jest pusty) oraz antypoślizgowe nóżki zapewniające bezpieczne użytkowanie i większą stabilność.

więcej