Filtruj
Kategorie
Marka
  • więcej
Dostępność
Cena produktu
Ocena
Sposób dostawy (oferta Empik)

Blendery

Lubisz zupy krem? Gustujesz w musach owocowych i warzywnych? A może masz w domu małe dziecko i planujesz przygotowywać mu przeciery? Wybierz odpowiedni do tego celu blender, który ułatwi Ci gotowanie i sprawi, że przygotowanie modnych i smacznych smoothie będzie w zasięgu Twoich możliwości. W naszej ofercie znajdziesz liczne blendery – ręczne, kielichowe i stojące. Który wybierzesz?

Jakie zadania wykonasz z użyciem blendera?

Blender jest obecnie jednym z podstawowych elementów wyposażenia kuchni. Nic dziwnego bowiem za pomocą blendera możesz przygotować kremowe zup, sosy, musy owocowe, koktajle, a nawet desery i drinki. Blendery przydają się również do przygotowania warzywnych kotletów, pasztetów oraz innych roślinnych potraw.

Ręczny, kielichowy czy stojący? Który blender będzie dla Ciebie najlepszy?

Najprostsze blendery, z których możesz korzystać właściwie wszędzie, nie tylko w zaciszu domowej kuchni, mają postać ręcznego urządzenia. Blendery ręczne są lekkie, poręczne, a przez to wygodne w użyciu. Trzymasz je w dłoni i przy użyciu przycisku włączasz noże tnące.

Inny charakter mają blendery kielichowe, nazywane również blenderami stojącymi. Są większe, mają duży dzbanek, który pozwala na wygodne przygotowanie większej ilości zupy, musu czy koktajlu owocowego. Blendery kielichowe różnią się od ręcznych przede wszystkim formą, budową, wielkością, ale i mocą, a także funkcjonalnością. W komplecie do blendera ręcznego musisz mieć odpowiedni pojemnik, zwykle wysoki i smukły, aby móc w nim miksować wybrane produkty.

Dodatkowe końcówki w blenderze

Blender kielichowy czy blender ręczny to nie tylko urządzenia do gładkiego miksowania różnych produktów, może Ci posłużyć również chociażby do ubicia piany z białek na bezę oraz do przygotowania bitej śmietany. Możesz wybrać również blender z przystawką – szatkownicą, która nadaje się do cięcia w plastry warzyw i owoców. Z kolei moduł malaksera, w który też może być wyposażony kupowany przez Ciebie sprzęt, pomoże Ci pokroić składniki na sałatkę.

Wiesz już, jaki blender chciałbyś mieć w swoim domu? A może nadal wahasz się, jaki sprzęt spełni Twoje oczekiwania? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i zapoznaj się z naszą ofertą blenderów ręcznych i blenderów kielichowych różnych renomowanych producentów.

więcej