Russell Hobbs

Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Russell Hobbes

Russell Hobbs to założona w 1952 roku w Anglii brytyjska marka urządzeń małego AGD. Założycielami firmy byli Bill Russell oraz Peter Hobbs, od których nazwisk powstała jej nazwa. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Failsworth nieopodal Manchesteru. Oferta Russell Hobbs obejmuje m.in. blendery, tostery, czajniki, ekspresy do kawy, miksery, sokowirówki, parowary, żelazka czy opiekacze do kanapek.

Historia marki Russell Hobbs

Pierwszym ważnym momentem w historii brytyjskiej firmy było wprowadzenie w 1955 roku na rynek pierwszego na świecie automatycznego czajnika elektrycznego. Był on wyposażony w funkcję termostatu utrzymującego temperaturę.

Następnie w 1980 roku w sprzedaży pojawił się ekspres do kawy Russell Hobbs Chelsea z nowatorskim systemem pojedynczego dzbanka. W 1995 roku brytyjski producent wprowadził na rynek czajnik Russell Hobbs Millennium, który wyprzedził wówczas wszystkie inne modele pod względem szybkości zagotowywania wody.

Kolejny przełomowy moment w historii marki to 2008 rok, kiedy powstało żelazko Easyfill, w którego podstawie znajdował się wlew na wodę.

Russell Hobbs – blendery

W ofercie Russell Hobbs można znaleźć blendery, zarówno modele ręczne, jak i kielichowe. Ręczne modele umożliwiają szybkie oraz dokładne rozdrabnianie składników przy użyciu mocnych ostrzy stalowych, które obracają się z prędkością kilkunastu tysięcy obrotów na minutę.

Urządzenia te sprawdzają się dobrze do przygotowywania gęstych zup typu krem, dipów, past warzywnych czy koktajli. Poszczególne części blendera kielichowego można łatwo zdemontować, aby umyć je pod bieżącą wodą czy w zmywarce.

Kielichowe blendery Russell Hobbs są wyposażone w szklany kielich o dużej pojemności, co pozwala błyskawicznie przygotować posiłek dla całej rodziny. 4-nożykowe ostrza ze stali nierdzewnej radzą sobie dobrze nawet z twardymi składnikami. Blender kielichowy może być używany w kilku trybach prędkości.

Russell Hobbs – tostery

Marka Russell Hobbs słynie również z nowoczesnych tosterów, które są wyposażone w wiele przydatnych funkcji. Urządzenia te umożliwiają anulowanie opiekania w dowolnej chwili, a także pozwalają sprawdzić bez konieczności wyłączania tostera, czy chleb wystarczająco się już zarumienił.

Przydatną opcją jest również rozmrażanie pieczywa, co pozwala zapiekać je od razu po wyjęciu z zamrażarki. Można ponadto opiekać bułki i rogaliki przy użyciu specjalnego rusztu.

Zapoznaj się dokładniej z naszym asortymentem sprzętu AGD marki Russell Hobbs i wybierz urządzenia, które usprawnią twoją pracę w kuchni.

więcej