DeLonghi

Filtruj
Kategorie
Polecane
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

DeLonghi

DeLonghi to włoska firma z ponad stuletnim doświadczeniem. Jej nazwa pochodzi od nazwiska założyciela – Giuseppe De'Longhi. Zamiłowanie do produkowania wysokiej jakości urządzeń do przyrządzania kawy jest przekazywana w rodzinnym przedsiębiorstwie z pokolenia na pokolenie. Ekspresy do kawy DeLonghi, a także różnego rodzaju akcesoria dla kawoszy (m.in. filtr do ekspresu lub młynek do kawy DeLonghi) są obecnie sprzedawane w 140 krajach na całym świecie.

Ekspresy DeLonghi – sprzęt z piękną historią

Najbardziej znane produkty firmy to filtr do ekspresu DeLonghi z funkcją crema oraz ekspres DeLonghi z możliwością spieniania mleka. Duże zainteresowanie wśród klientów wzbudza także urządzenie z trybem gorącej czekolady. Oryginalne rozwiązanie technologiczne pozwala zaspokoić potrzeby wszystkich domowników – nie tylko tych, którzy są kawoszami.

Ekspres do kawy DeLonghi – jaki wybrać?

Oferta produktów DeLonghi jest bardzo bogata. Jaki ekspres do kawy sprawdzi się najlepiej? Czym kierować się przy wyborze? Dobry ekspres do kawy to urządzenie, które jest proste w obsłudze. Wystarczy wsypać odpowiednią ilość zmielonych ziaren do pojemnika z filtrem i nacisnąć jeden przycisk – po kilkunastu sekundach napój jest gotowy. Sprzęt powinien posiadać możliwość regulacji jego mocy oraz dodatkowe funkcje, np. wbudowany młynek.

W ofercie marki DeLonghi znajduje się m.in. ekspres ciśnieniowy do kawy. Urządzenie korzysta z innowacyjnego systemu spieniania mleka LatteCrema. Zostało także wyposażone w funkcję automatycznego czyszczenia, dzięki czemu jego pielęgnacja i konserwacja jest bardzo prosta.

DeLonghi – inne urządzenia

Poza ekspresami do kawy w asortymencie marki znalazły się także inne urządzenia, np. DeLonghi czajnik elektryczny na obrotowej podstawie. Sprzęt posiada inteligentne wskaźniki poziomu wody, a także wyjmowany filtr antywapienny. Dostępne są różne wersje kolorystyczne, w tym także modele z detalami utrzymanymi w tonacji starego drewna lub naturalnej skóry. W ofercie producenta są także odkamieniacze DeLonghi. Regularne odkamienianie ekspresu jest bowiem konieczne, by maszyna działała sprawnie – z ekologicznym płynem EcoDecalk niepożądany osad jest zwalczany szybko i skutecznie. Preparat można stosować zarówno w automatycznych, jak i manualnych ekspresach do kawy.

 

więcej