Filtruj
Kategorie
Wiek
Płeć
Seria
Producent
  • więcej
Cena
Ocena klientów

Zabawki do wózków i fotelików

Twoje dziecko nie przepada za jazdą samochodem, a w czasie spaceru najchętniej szybko wyszłoby z siedziska, by odkrywać otaczający je świat? Spraw, by z przyjemnością zajmowało swoje miejsce w foteliku w aucie lub w wózku – głębokim i spacerowym, dzięki dedykowanym jego grupie wiekowej zabawkom. Mogą mieć one między innymi postać zawieszek do wózka czy zabawek do fotelików, które solidnie przymocowane do obudowy będą mogły być wykorzystywane przez dziecko na szereg różnych sposobów.

Dla umilenia podróży samochodem

Nie każde dziecko musi być miłośnikiem jazdy autem. Zwłaszcza wtedy, gdy wyprawa się przedłuża, warto znaleźć takie zabawki do fotelików i inne gadżety, które pozwolą zająć uwagę maluszka na dłużej. Oferujemy ci zabawki przytulanki – szeleszczące, świszczące, interaktywne.

Takie zabawki do fotelika możesz przymocować do rączki nosidełka przy użyciu nap albo też po prostu włożyć dziecku do ręki, kiedy będzie już podróżowało w takim foteliku.

Podróż z dzieckiem nie musi być dla Ciebie drogą przez mękę, przy akompaniamencie krzyków i płaczu maluszka. Umil mu czas, pobaw z nim i wykorzystaj do tego celu oferowane w naszym asortymencie zabawki do fotelików. Nadają się one do użytku także podczas spacerów.

Zabawki do wózków – nie tylko na spacer

Przytulanki z grzechotką, kolorowe, pluszowe elementy na pałąk i barierkę, a nawet niewielkie karuzele i spirale oraz zawieszki z pozytywką – to wszystko przygotowaliśmy dla ciebie i twojej pociechy w kategorii zabawek do wózków i do fotelików. Sensoryczne maskotki o różnych kształtach i zawieszki wszelkiego rodzaju pozwalają urozmaicić dziecku spacer.

W naszej ofercie znajdziesz zabawki i zawieszki do wózka znanych i lubianych marek, w żywych kolorach, które piszczą, szeleszczą lub wydają inne odgłosy, gdy tylko dziecko je naciśnie lub pociągnie za uchwyt.

Sprawdź, jakie zabawki do wózka sprawdzą się najlepiej w przypadku twojej pociechy. Będą one również dobrym pomysłem na prezent dla maluszka.

więcej

TOP - najczęściej kupowane zabawki do wózków i fotelików

TOP
Fisher-Price Uspokajacz Świecąca tęcza
1 Fisher-Price Uspokajacz Świecąca tęcza Fisher Price
5/5
54,99 zł
Promocja
49,00 zł  najniższa cena