Filtruj
Kategorie
Ocena
Cena

Abarqs

Abarqs to polski producent sprzętu sportowego, który od wielu lat dostarcza na rodzimy rynek wysokiej jakości produkty wspierające aktywny styl życia, sportowe hobby oraz turystyczne wyprawy. W ofercie marki znajdują się m.in. bieżnie Abarqs, orbitreki, steppery oraz inne sprzęty służące domowej aktywności fitness. Firma proponuje także liczne akcesoria umożliwiające efektywny trening siłowy, takie jak hantle, gryfy czy atlasy, oraz sprzęt niezbędny podczas biwaków.

Sprzęty fitness Abarqs

Abarqs oferuje szeroką gamę sprzętów i akcesoriów umożliwiających efektywny domowy trening, zarówno siłowy, jak i cardio. Hantle, różne rodzaje gryfów oraz obciążenia do nich, kompleksowe atlasy lub samodzielna ławeczka Abarqs to sprzęt, z którym z powodzeniem stworzyć można domową siłownię. Z kolei trening cardio ułatwi m.in. rower stacjonarny Abarqs, posiadający regulację siodła oraz kierownicy, która to umożliwia uzyskanie najbardziej wygodnej, indywidualnej pozycji. Dodatkowo rowery stacjonarne marki wyposażone zostały w zaawansowane komputery monitorujące wszystkie najważniejsze parametry treningu. Orbitrek Arbaqs to propozycja dla wszystkich osób, które podczas treningu cardio chcą zaangażować więcej grup mięśniowych. Marka oferuje zarówno orbitreki magnetyczne, jak i mechaniczne, w których pięciokilogramowe koło zamachowe pozwala generować duże opory przy zachowaniu płynności pedałowania. W propozycji firmy znalazły się także profesjonalne bieżnie do użytku domowego, umożliwiające biegaczom efektywny trening w miesiącach zimowych lub podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Bieżnia Abarqs dostępna jest w wielu różnych wariantach różniących się między sobą sposobem regulacji oporu, liczbą dostępnych funkcji, rozmiarami oraz systemami wyciszającymi.

Akcesoria turystyczne

Namiot Abarqs to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów w ofercie turystycznej marki. Dostępny w wielu rozmiarach, w wariantach z przedsionkami oraz bez nich, a także w bogatej gamie kolorystycznej, pozwala na wybór modelu spełniającego oczekiwania wszystkich członków wyprawy.

Namioty Abarqs to nie jedyne produkty z asortymentu turystycznego. Marka oferuje także turystyczne kuchenki, lodówki, śpiwory oraz inne produkty poprawiające komfort biwakowania, takie jak rozkładane krzesełka turystyczne czy karimaty.

Sprawdź naszą ofertę sprzętów i akcesoriów polskiej marki Arbaqs i wybierz z niej wszystko, czego potrzebujesz do planowanych przez ciebie aktywności sportowych lub na biwak.

 

więcej