Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Marka Epson

Epson S.A. to japoński producent działający na rynku od 1975 roku. Pod obecną nazwą marka działa od połowy lat 80. W jej ofercie można znaleźć między innymi urządzenia wielofunkcyjne, drukarki atramentowe i wielkoformatowe, skanery, projektory i akcesoria do nich. Asortyment jest kierowany zarówno do klientów indywidualnych, poszukujących sprzętu do użytku domowego, jak i do przedstawicieli firm oraz przedsiębiorstw. Ofertę wyróżniają stale wdrażane innowacyjne rozwiązania, zauważalne w kolejnych modelach wprowadzanych do sprzedaży.

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne Epson

Szeroki wybór produktów obejmuje przede wszystkim różnego rodzaju drukarki. Epson tworzy zarówno urządzenia tradycyjne, atramentowe, jak i drukarki igłowe oraz laserowe. Produkuje również sprzęty do wykonywania wydruków o niestandardowych formatach, w tym drukarki do etykiet dedykowane punktom sprzedaży. Do każdego produktu można nabyć kompatybilne tusze i tonery do drukarek Epson. Wybierając oryginalne tonery, klienci mają pewność ich jakości i przyczyniają się do przedłużenia żywotności posiadanych urządzeń. Z ogólnej kategorii drukarek i urządzeń biurowych klienci wybierają najczęściej urządzenia Epson Ecotank (m.in. Epson Ecotank L3250), co świadczy o licznych opiniach i szerokiej ofercie modeli na rynku. Ponadto te drukarki wielofunkcyjne pozwalają zaoszczędzić na tuszach, mając jednocześnie, np. wi-fi czy czy skanowanie.

Szeroka oferta do biura i domu

W asortymencie naszego sklepu są dostępne także projektory, prasy cyfrowe, inteligentne okulary, roboty i wizualizery od Epson. Marka stale podąża za innowacyjnymi trendami, aby dostarczyć klientom sprawdzone rozwiązania ułatwiające codzienną pracę. Użytkownicy produktów Epsona mogą liczyć na szybkie wsparcie w konfiguracji czy innych

dowolnych funkcji, związanych z działaniem sprzętu, dzięki sprawnej obsłudze klienta. Wśród akcesoriów dodatkowych warto wymienić papier do drukarki o zróżnicowanej gramaturze – to niezbędny produkt w każdym biurze i domu. Producent udostępnia opcję doboru odpowiednich parametrów do konkretnych wydruków, jakie planuje się wykonać.

Urządzenia wielofunkcyjne Epson

Wysokiej jakości urządzenie wielofunkcyjne Epson to połączenie drukarki, kserokopiarki i skanera. Znajdują one zastosowanie zarówno w użytku domowym, jak i w biurze oraz w przedsiębiorstwach działających w różnych branżach. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom użytkowników, producent stale udoskonala swoje sprzęty, stawiając na ich cichą pracę, wydajność oraz oszczędność eksploatacji i niezawodność. Z tego powodu asortyment marki Epson cieszy się dużym zaufaniem wśród użytkowników drukarek.

Na uwagę zasługuje również nowoczesny design urządzeń Epson – wszystkie modele zostały zaprojektowane z dbałością o szczegóły, dzięki czemu prezentują się profesjonalnie. Łatwość obsługi sprzyja efektywności użytkowania, a wdrożenie innowacyjnych technologii imponuje najbardziej wymagającym klientom. Warto dodać, że urządzenia wielofunkcyjne Epson Expression są estetyczne, idealnie wyglądają w biurze i są bardzo wydajne, a przede wszystkim szybko drukują. Dzięki temu materiały eksploatacyjne wystarczą na bardzo długo - maksymalna jakość przy minimalnym koszcie drukowanej strony. W ofercie występuje coraz więcej urządzeń przenośnych (między innymi kompaktowych skanerów i drukarek) – to odpowiedź na rosnącą potrzebę mobilności.

więcej