Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Marka Actis

Producent urządzeń do domu i do biura

Actis to marka ekonomicznych zamienników tuszy i tonerów do drukarek. Właścicielem jest firma Action S.A, która jest na polskim rynku od 1991 r. Z kolei od 2006 r. spółka Action jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Marka zajmuje się przede wszystkim produkcją urządzeń IT, RTV i AGD oraz sprzętu biurowego i materiałów eksploatacyjnych. Action rozwinęła działalność na terenie całej Polski, a siedziba główna znajduje się w Zamieniu pod Warszawą. Firma posiada swoje oddziały w takich miastach, jak w Katowice, Kraków i Wrocław.

Marka Actis oferuje bogate portfolio kompatybilnych wkładów do drukarek atramentowych oraz tonerów do urządzeń laserowych. Dostępne są produkty pasujące do drukarek Hewlett Packard, Epson, Brother, Canon, HP, Lexmark czy Samsung.

Niskie koszty i najwyższa jakość potwierdzone certyfikatami ISO

Atrakcyjna cena oraz wysoka jakość wydruku potwierdzona badaniami laboratoryjnymi oraz międzynarodowymi certyfikatami, sprawia, że produkty Actis cieszą się ogromną popularnością. Użytkownicy prywatni i biznesowi cenią sobie zamienniki Actis, o czym świadczą ogromne liczby sprzedanych produktów. Certyfikat ISO 9001 potwierdza wysokie standardy zarządzania jakością w firmie, natomiast przez certyfikat ISO 14001 klient otrzymuje gwarancję, że firma prezentuje postawę proekologiczną i w swojej działalności dba o środowisko naturalne. Actis dysponuje jednym z najnowocześniejszych centrów logistycznych w Europie, zapewniając doskonałą obsługę i prężną dystrybucję swoich produktów obejmującą całą Polskę i nie tylko.

Oferta marki Actis

Materiały eksploatacyjne sygnowane marką Actis produkowane są w 100% z nowych surowców. Odznaczają się niezawodnością oraz wysoką wydajnością. Dzięki regularnym badaniom są bezawaryjne i gwarantują najwyższą funkcjonalność aż do całkowitego wyczerpania tonera. Zamienniki od Actis zapewniają obniżone koszty eksploatacji, oszczędność drukowania, a jednocześnie podobną jakość i wydajność, co oryginalne tonery i kartridże.

Oferta marki Actis obejmuje kolorowe tonery do drukarek laserowych w systemie CMYK, czyli w 4 kolorach: cyjan, magenta, żółty i czarny. Każdy z tonerów może zostać wymieniony po zużyciu, nawet jeśli w pozostałych tonerach jest jeszcze tusz. Produkty te sprawdzą się zarówno do drukowania monochromatycznych tekstowych dokumentów, jak i kolorowych wydruków zawierających zdjęcia, ilustracje lub grafiki.

Kartridże do drukarek atramentowych Actis umożliwiają drukowanie dokumentów i zdjęć w najwyższej jakości. Dzięki tuszom Actis wydruki charakteryzują się bogatymi, nasyconymi kolorami, wyraźnym obrazem oraz dużą szczegółowością.a

Sprawdź szeroki asortyment tuszy i tonerów Actis dostępne w naszym sklepie i wybierz dla siebie zamienniki tuszy i tonerów sprawdzonej i dobrej jakości!

więcej