Filtruj
Kategorie
Klocki LEGO
Seria
Płeć
Cena
Ocena klientów

Klocki Lego - nowości

Klocki Lego to kreatywna i uniwersalna zabawka o wielkim potencjale edukacyjnym, która łączy pokolenia i pozwala na wspólną zabawę dzieci, rodziców oraz dziadków. Producent Lego oferuje ogromną różnorodność zestawów. Sety kierowane są do rozmaitych grup wiekowych, w tym maluchów, które ukończyły pierwszy rok życia, dzieci w wieku szkolnym, młodzieży oraz osób dorosłych.

Nowe zestawy Lego

Zestawy Lego 2023 to niesamowite bogactwo tematyczne, co umożliwia dopasowanie zabawki do indywidualnych zainteresowań użytkownika. Firma Lego nigdy nie zawiodła swoich odbiorców i od ponad 70 lat wypatruje najbardziej aktualnych trendów, co stawia producenta w czołówce najlepszych marek zabawkarskich na świecie. Co roku Lego wypuszcza na rynek nowe serie i zestawy klocków, które zaskakują swoją pomysłowością oraz innowacyjnym podejściem ich twórców. 

Klocki Lego - nowości 2023

Rok 2023 to kolejny przełom, kiedy producent klocków Lego zasypał rynek ekscytującymi nowościami. Pojawiły się nowe zestawy w istniejących kolekcjach takich, jak m.in. Lego Disney, Lego Marvel, Lego Super Mario, Lego Icons, Lego City, Lego Technic, Lego Minecraft, Lego Duplo, Lego Star Wars, Lego Dots czy Lego Harry Potter. Mamy tu także ciekawe sety okolicznościowe nawiązujące do święta Halloween oraz Świąt Bożego Narodzenia. Producent zaproponował kilka różnych kalendarzy adwentowych w seriach: Star Wars, Harry Potter, Marvel, Lego Friends i Lego City. Fani wielkich produkcji filmowych zachwycą się także całkiem nowymi zestawami z serii Lego Avatar kierowanymi do dzieci w wieku od 8 lat, pozwalającymi odtworzyć niesamowite obiekty i postacie znane z produkcji Jamesa Camerona. Wzbogacono również serię kolekcjonerską Lego Art przeznaczoną dla miłośników sztuki. Nowości Lego 2023 to ponad 500 fascynujących zestawów, które mają szansę wzbogacić prywatne kolekcje dzieci i dorosłych na całym świecie. 

Zapoznaj się z naszym asortymentem Lego nowości 2023! Sprawdź, jakie nowe zestawy pojawiły się w Twoich ulubionych seriach i dołącz je do swojej kolekcji.

więcej