Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Moc urządzenia
  • więcej

Masażery do stóp

Masażery do stóp to urządzenia elektroniczne, których zadaniem jest zapewnienie relaksu i odprężenia po ciężkim dniu. Przynoszą ulgę zmęczonym nogom, np. na skutek długotrwałej pracy w pozycji stojącej, treningu sportowego czy chodzenia w niewygodnym obuwiu. W naszym asortymencie znajdują się masażery stóp różnych marek, w tym Beurer, Sencor, Profi Care, Botti, MPM czy Adler.

Jakie funkcje może mieć masażer stóp?

Masażer stóp to wielofunkcyjne urządzenie, które łagodzi dolegliwości bólowe oraz zapewnia przyjemne rozluźnienie napięcia mięśni. Masaż może odbywać się zarówno przy użyciu wody, jak i na sucho. Główne rodzaje masażu to bąbelkowy, wibracyjny oraz rozgrzewający.

Masaż bąbelkowy działa relaksująco za sprawą wytwarzających się pęcherzyków powietrza. Funkcja masażu wibracyjnego pobudza krążenie stóp i redukuje ból. Podczerwień przyjemnie rozgrzewa, regeneruje oraz poprawia ukrwienie.

Niektóre masażery do stóp z naszej oferty są wyposażone w tryb podgrzewania wody do wybranej temperatury, a następnie jej podtrzymywania. Dostępne są również modele z możliwością ustawienia czasu trwania masażu czy funkcją suszenia stóp i paznokci. Zazwyczaj tryby można dobierać w wygodny sposób za pomocą wbudowanego przełącznika.

Masażery do stóp z dodatkowymi opcjami

Nowoczesne masażery stóp pozwalają wybierać spośród kilku rodzajów wypustek masujących, które stymulują określone obszary stopy. Urządzenia takie mają kilka trybów prędkości, dzięki czemu można dobrać intensywność masażu do własnych potrzeb.

Wiele modeli zostało także wyposażonych w rolki masujące punkty refleksyjne stopy, uchwyt do wygodnego przenoszenia, nakładkę zabezpieczającą przed wylewaniem wody czy dyfuzor, który pozwala połączyć masaż z aromatoterapią. Niektóre masażery do stóp można złożyć, aby zajmowały jak najmniej miejsca.

Masażer do stóp na pewno doceni każda Mama. Warto go podarować jako prezent pod choinkę dla mamy

Porównaj dostępne w naszej ofercie masażery do stóp i wybierz spośród nich model, który zapewni twoim stopom przyjemne odprężenie oraz regenerację.

więcej