Filtruj
Kategorie
Wiek
Płeć
Seria
Producent
Cena
Ocena klientów

Zabawki do kąpieli

Ważnym elementem pielęgnacji Twojego maluszka są kąpiele. Kiedy dziecko samodzielnie już siedzi, kąpiel może być nie tylko codziennym rytuałem higienicznym, ale i świetną zabawą. Jej atrakcyjność zwiększają zabawki do kąpieli przeznaczone do użytku w wodzie. Wybierz odpowiednie gadżety z naszej oferty tego typu produktów do kąpieli.

Jakie zabawki dla niemowlaka?

Zarówno w wanience, jak i w dużej, domowej wannie możesz wykorzystać do wspólnej zabawy różne zabawki do wody. Wybieraj przede wszystkim gumowe, pływające lub przeznaczone do instalowania na obrzeżu wanny lub na kafelkach nad wanienką zabawki do kąpieli dla dzieci. Wszystkie powinny być bezpieczne i dostosowane do wieku dziecka, a także nie mieć ostrych krawędzi, którymi pociecha nieopatrznie mogłaby zrobić sobie krzywdę. Pamiętaj także, że gumowe zabawki pływające, które są stale użytkowane podczas kąpieli, należy regularnie wymieniać. Wilgoć gromadząca się w gumowych kaczuszkach, żabkach i innych, podobnych, lubianych przez maluszki zabawkach, może powodować rozwój pleśni. Jeśli będziesz dbać o ich wysuszenie po każdej kąpieli, problem samoistnie zniknie.

Jak wybierać zabawki do kąpieli dla dzieci?

Bezpieczeństwo najmłodszych powinno być dla nas priorytetem przy wyborze zabawek do wody. Możesz wybrać gumowe kaczuszki i inne zwierzątka, łódeczki pływające po powierzchni wody, czy plastikowe rybki, także zasilane bateriami, które będą unosić się na wodzie, wywołując radość na buzi twojego brzdąca.

Najlepiej byłoby, gdyby zabawki pływające były na tyle małe, aby maluszek nie miał problemu z chwytaniem ich rączkami. Powinny jednocześnie być na tyle duże, by nie mógł ich niepostrzeżenie połknąć.

Kolorowe zabawki do wody i do kąpieli, które dostępne są w naszej ofercie, z pewnością spełnią oczekiwania dziecka – skutecznie odwrócą uwagę od zabiegów higienicznych. Dobrze byłoby, abyś przy wyborze takich gadżetów sprawdził, czy mają one wymagane atesty, świadczące o bezpieczeństwie i możliwości zastosowania ich przy kąpaniu maluszka.

Wszelkiego rodzaju zabawki pływające i pozwalające na przelewanie wody znajdziesz w naszej ofercie. Przydadzą Ci się one również w czasie wakacyjnych wyjazdów.

więcej

TOP - najczęściej kupowane zabawki do kąpieli