Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor

Wanienki i stojaki do kąpieli

Jednym z podstawowych elementów niemowlęcej wyprawki jest wanienka do kąpieli, która zapewnia bezpieczną i komfortową kąpiel maluszka. Wanienki dla niemowląt ułatwiają rodzicom sprawne wykąpanie dziecka w dowolnym pomieszczeniu w domu. Wanienkę dla niemowlaka można ustawić na komodzie w dziecięcym pokoju lub na specjalnym stelażu. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór wanienek do kąpieli oraz akcesoriów do wanienek.

Wanienka dla dziecka

Wysokiej jakości, funkcjonalne wanienki do kąpieli, które dzięki ergonomicznym kształtom dbają o bezpieczeństwo niemowlaka podczas codziennej kąpieli. Są niezwykle wygodne, lekkie i nie zajmują dużo miejsca. Wanienkę dla niemowlaka można umieścić na specjalnym stojaku lub ustawić w wannie lub na stole. W naszej ofercie znajdują się m.in. profilowane wanienki Tega Baby, które dodatkowo wyposażone są w termometr do pomiaru temperatury wody.

Wanienka ze stelażem

Rozwiązaniem, które zapewnia doskonałe bezpieczeństwo niemowlaka podczas kąpieli oraz komfort rodzica jest wanienka ze stojakiem. Dzięki wanience umieszczonej na stelażu rodzic może kąpać dziecko w pozycji wyprostowanej nie nadwyrężając nadmiernie kręgosłupa. Wybierając wanienkę ze stelażem zwracaj uwagę na stabilność obydwu elementów, łatwość składania oraz możliwość regulowania wysokości stojaka. Wanienki Primaboo zawierają dodatkowo w zestawie anatomiczny fotelik do kąpieli oraz okrycie kąpielowe z kapturkiem.

Wanienka składana

Wanienki składane zostały stworzone głównie z myślą o podróżach. Składają się na płasko, dzięki czemu są łatwe w przechowywaniu oraz transporcie. W naszej ofercie dostępne są m.in popularne wanienki turystyczne Sensillo lub model wanienki z pokrywką firmy Hedo, który polecany jest do kąpieli dla całej rodziny, także dla dorosłych.

Akcesoria do wanienek

W naszym sklepie znajdziesz dodatkowo akcesoria do wanienek dla niemowląt, takie jak składane stojaki lub antypoślizgowe wkłady do wanienek, które zapewniają dodatkową ochronę dziecka podczas kąpieli.

więcej

Wanienki i stojaki do kąpieli – najczęściej zadawane pytania