Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Wiek
  • więcej
Liczba graczy
Bohater
Cena
Ocena klientów

Gry planszowe podróżne

Gry planszowe podróżne to bardzo dobry sposób na zagospodarowanie i urozmaicenie czasu spędzonego w drodze. Przedłużające się godziny w aucie, pociągu czy samolocie, nuda i obezwładniająca bezczynność to zmora zarówno dzieci jak i dorosłych. Dlatego w tej kategorii gier przygotowaliśmy rozrywkę dla wszystkich niezależnie od wieku. Znajdziesz tu angażujące gry logiczne, łamigłówki, gry słowne i narracyjne, a także gry klasyczne. To co wyróżnia je wszystkie, to małe i poręczne opakowanie, które bez problemu zmieszczą się w podręcznej torbie lub plecaku oraz łatwe i szybkie przygotowanie rozgrywki.

Gry podróżne - klasyczna rozrywka

Planszowe gry podróżne to szeroka propozycja klasycznych tytułów takich jak Szachy, Warcaby, Domino, Kółko i krzyżyk czy Chińczyk, ale nie brakuje tu również doskonale wszystkich znanych nowoczesnych gier takich jak Rummy, Scriba, Dobble i Story Cubes. Każdy z tytułów oferuje graczom inny rodzaj rozrywki, od strategicznych pojedynków dwuosobowych, przez łamigłówki aż po gry ćwiczące spostrzegawczość i wyobraźnię. Jeśli dodamy do tego różne stopnie trudności oraz różny czas potrzebny na zabawę, od gier kilku do kilkudziesięciominutowych, otrzymujemy szeroką propozycję, w której każdy ma szansę odnaleźć swojego idealnego towarzysza podróży.

Przyjemne z pożytecznym, czyli edukacyjne gry podróżne

Czas spędzony w środkach transportu z powodzeniem wykorzystać można również na edukację i poszerzanie wiedzy, w czym skutecznie mogą pomóc gry podróżne. Ten rodzaj gier w większości skierowany jest do dzieci oraz ma formę quizu lub zagadek skupionych wokół konkretnej kategorii, np. geografii, historii Polski, przyrodzie i wszechświecie. Dzięki atrakcyjnej oprawie, a także  wykorzystaniu rywalizacji gry edukacyjne są bardzo angażujące i skutecznie urozmaicają nawet najnudniejszą podróż. Przy okazji są też idealnym przykładem nauki przez zabawę.

Gry podróżne magnetyczne dla dzieci

Na szczególne wyróżnienie zasługują także podróżne gry magnetyczne dla dzieci. Są to małe gry zamknięte w blaszanych pudełeczkach, które po rozłożeniu pełnią funkcję plansz. Zastosowanie zarówno w pudełku, jak i we wszystkich elementach gry magnesów sprawia, że każda rozgrywka jest w pełni odporna na różnego rodzaju wstrząsy i nawet potrącenie planszy, nie przesunie znajdujących się na niej części. W tej sprytnej formie zamknięto całą masę niebanalnej rozrywki dla dzieci nawet od 3. roku życia. Ekscytujące wyścigi, łamigłówki oraz ciekawe zagadki to bardzo dobry sposób na złagodzenie trudów podróży.

Sprawdź naszą ofertę gier podróżnych i wybierz te, które najlepiej urozmaicą drogę tobie i twoim bliskim.

więcej

TOP - najczęściej kupowane gry podróżne

TOP
TM Toys, Gra towarzyska, Rummikub
3 TM Toys, Gra towarzyska, Rummikub TM Toys
0/5
68,99 zł
Promocja
72,99 zł  najniższa cena

72,99 zł  cena regularna

Podróżne gry planszowe – najczęściej zadawane pytania